دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 01 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۵۳۰
تاریخ انتشار : ۲۱ : ۰۹ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۴
ایرج محمدی گفت:بر اساس قصه‌ای که در اختیار داریم،می‌بایست مراسم گلریزان در سریال «زعفرانی» داشته باشیم و به همین خاطر در حال حاضر مشغول انتخاب یک زورخانه در شمال شهر هستیم.

دیباچه: 


ایرج محمدی تهیه کننده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت: تاکنون بیش از نیمی از سریال «زعفرانی» مقابل دوربین رفته است و تدوین نیز به صورت همزمان انجام شده است.


دیباچه-زعفرانی


وی ادامه داد:‌ آهنگسازی سریال را مهیار علیزاده آغاز کرده است و تا اوایل هفته آینده نیز موسیقی تیتراژ و متن سریال آماده خواهد شد و سپس خواننده تیتراژ پایانی را انتخاب می‌کنیم.


تهیه کننده سریال «سر به راه»‌ افزود:‌همه بازیگران تا امروز مقابل دوربین حامد محمدی رفته‌اند و تا روزهای آینده دو بازیگر نیز به جمع بازیگران‌مان اضافه خواهند شد.


این تهیه کننده با اشاره به لوکیشن‌های این هفته گروه تولید بیان داشت:‌سه روز ابتدایی هفته را در حوالی دربند و مقابل کلانتری آن منطقه به ضبط سکانس‌های خیابانی مشغول هستیم و بعد از آن به لوکیشن اصلی که خانه‌ای در فرحزاد(منزل ناصر و نسرین)،رستوران همایون و قهوه‌خانه زعفرانی است،می‌رویم.


وی ادامه داد:‌ بر اساس قصه‌ای که در اختیار داریم،می‌بایست مراسم گلریزانی در سریال داشته باشیم و به همین خاطر در حال حاضر مشغول انتخاب یک زورخانه در شمال شهر هستیم.


دیباچه-زعفرانی2


فارس نوشت: تاکنون بازیگرانی چون ستاره اسکندری در نقش نسرین، نرگس محمدی(مینا)،مهدی هاشمی(ناصر)،مهران احمدی، هادی کاظمی،حسین سلیمانی،حدیث میرامینی(شکوفه، عروس خانواده)، حسام محمودی(پسر ناصر و نسرین)، شیدا خلیق(مریم دختر خانواده)، سیدمهرداد ضیایی مقابل دوربین زعفرانی قرار گرفته‌اند.


«زعفرانی» به قلم سعید جلالی و کارگردانی حامد محمدی برای نوروز شبکه دو سیما تهیه می‌شود،در خلاصه داستان این سریال آمده است که: 99 درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی‌کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می‌رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی‌شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند.اگر چه صد تا دوست  دارند و البته یک دشمن...

برچسب ها: دیباچه ، زعفرانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹