شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۴۸۶
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۰۵ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۴
کارگردان «هلن» از پایان تمام مراحل فنی این فیلم و آماده کردن آن برای ارسال به بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر خبر داد.


دیباچه:

علی اکبر ثقفی کارگردان «هلن» با اشاره به انجام آخرین مراحل فنیگفت: فیلم سینمایی «هلن» آخرین مراحل فنی خود مانند میکس و اصلاح رنگ را از سر می گذراند و ساخت موسیقی هم به آهنگسازی آریا عظیمی نژاد به تازگی به پایان رسیده است.

دیباچه-هلن


وی با اعلام اینکه در نظر دارد شرایط حضور این فیلم در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر را فراهم کند، بیان کرد: فکر می کنم «هلن» یک فیلم استاندارد است و قابلیت حضور در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر را دارد و به خوبی می تواند سینمای ایران را در این بخش نمایندگی کند. این فیلم هم از جهت ساختار و هم از لحاظ محتوا ویژگی های منحصر به فردی دارد و اثری امیدبخش است.

ثقفی در پاسخ به این پرسش که آیا فیلم «هلن» را به بخش ملی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ارائه کرده بود، گفت: بله فیلم را به جشنواره فیلم فجر ارائه کرده بودم اما مانند برخی دیگر از آثار گرفتار سلیقه هیات انتخاب شد. اتفاقا در طول برگزاری این رویداد سینمایی فیلم های پذیرفته شده در بخش های مختلف را دیدم و متوجه شدم فیلم «هلن» چیزی کم از آثار پذیرفته شده ندارد ولی به دلیل بالا بودن رقابت این فیلم از حضور در بخش ملی جشنواره فیلم فجر باز ماند.

دیباچه-هلن2


این کارگردان متذکر شد: جا ماندن از حضور در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حالی اتفاق افتاد که به راحتی می توانستیم در بین آثار این بخش حضور داشته باشیم منتها نمی توانستیم و نمی خواستیم در رای هیات انتخاب تاثیری بگذاریم در نتیجه به سلیقه آنها احترام گذاشتیم. با این اوصاف ترجیح می دهم این فیلم در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

مهر نوشت: این تهیه کننده سینما در پایان درباره تازه ترین فعالیت خود در عرصه تولید گفت: امیرحسین ثقفی مشغول نگارش فیلمنامه «روسیه» است و تولید را برای سال آینده آغاز خواهیم کرد.

برچسب ها: دیباچه ، هلن
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار