جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  Friday, 17 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۴۸۳
تاریخ انتشار : ۲۷ : ۰۵ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۴
تهیه‌کننده برنامه «سنجد» ضمن اعلام اینکه قرار است به سراغ یک برنامه عروسکی جدید بروند، گفت: فکر نمی‌کنم دیگر برای تلویزیون «سنجد» بسازیم.دیباچه:

سوسن کرامتی که از تهیه‌کنندگان قدیمی برنامه‌های کودک تلویزیون است،گفت: پیشنهادهایی برای ساخت برنامه‌های جدید عروسکی داریم و طرح‌هایی هم تحویل تلویزیون داده‌ایم و حتی چندین طرح از آن‌ها نیز تصویب شده است، اما به دلیل اینکه اسپانسر نداریم فعلا کارمان متوقف است.

دیباچه-سنجد


وی اعلام کرد: آخرین برنامه از «سنجد» اوایل بهمن‌ ماه از تلویزیون پخش شد و از این پس دیگر قرار نیست «سنجد» ساخته شود و بیشتر مایلیم طرح‌های جدیدتری از حوزه کودک کار کنیم؛ البته چند قسمت از برنامه «سنجد» که مدت‌ها پیش تولید شده بود قرار است تابستان امسال مجددا بازپخش شود اما در کل دیگر فکر نمی‌کنم ما عروسک سنجد را داشته باشیم.

او اظهار کرد:‌ در حال حاضر چند طرح عروسکی جدید با هنگامه مفید داشتیم اما متأسفانه علیرغم اینکه تصویب هم شده‌اند، به مرحله اجرا نرسیده‌اند.

ایسنا نوشت: کرامتی در پایان گفت:‌ اگر با طرح‌های جدید عروسکی‌مان موافقت شود، خوشحال‌تر می‌شویم که برنامه‌های جدیدتری تولید کنیم. فکر می‌کنم طرح‌هایی که داده‌ایم بتوانیم از اوایل سال جدید تولید کنیم.
برچسب ها: دیباچه ، سنجد
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار