شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۴۴۹
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۱۰ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۴
امیر تاجیک بعد از مدت ها دوری از صحنه های اجرای زنده و تولید آلبوم مشغول جمع آوری تازه ترین اثر موسیقایی اش برای انتشار در بازار است.

دیباچه:


امیر تاجیک درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود اینگونه توضیح داد: هم اکنون مشغول جمع آوری قطعات تازه ترین آلبوم خود هستم که با همراهی برادرم امید تاجیک در حال تهیه است. در این آلبوم تلاش کردیم قطعاتی به سبک مدرن تولید کنیم تا این فضا مقدمه‌ای برای حضور دوبار‌ه‌ام در عرصه موسیقی باشد.
دیباچه-امیر تاجیک
وی ادامه داد: در این آلبوم با هنرمندانی چون علیرضا آذر، محمدرضا نیکفر، میلاد بابایی و دوستان و همکاران جوان و کاربلد دیگرم مشغول گردآوری قطعات هستیم که فکر می کنم فصل جدیدی در فعالیت هایم خواهد بود.


 تاجیک درباره محتوای این آلبوم نیز بیان کرد: اگر بخواهیم بمانیم نباید فقط روی گذشته تاکید داشته باشیم و باید با افکار جدید و نوآوری‌ها ساخته‌هایمان را متناسب با تحولات جامعه جلو ببریم. ما هم با این دید آثار جدید را تولید می کنیم. این مساله را با تک آهنگ هایی که در این مدت منتشر کردیم و چند تک آهنگی که پیش از انتشار آلبوم منتشر می کنیم، ثابت کرده و می کنیم.


مهر نوشت: این خواننده موسیقی پاپ که با خوانش تیتراژ سریال «زیر آسمون شهر» شناخته شده است در پایان گفت: همچنین به طور کاملا مدون و برنامه ریزی شده برای برگزاری کنسرت جدید اقدام می‌کنیم و طی این مدت با نوازندگان بسیاری همکاری را آغاز کرده ایم و چند اجرای بسیار خوب در شهرستان‌های مختلف خواهیم داشت و در حال آماده شدن برای کنسرت بزرگ تهران هستیم که اگر خدا بخواهد خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد.برچسب ها: دیباچه ، امیر تاجیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار