يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۶۳۰
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۶ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

علیرضا رهایی، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگوی اختصاصی با دیباچه در خصوص تعامل شهید آیت الله رئیسی با جامعه علمی اظهار کرد: رییس جمهور شهید یکی از معدود روسای جمهوری بودند که بسیار پرتلاش و فعال و وقت گذار بودند،در این ۳ سال برکات زیادی در بخش های مختلف کشور از خود به جا گذاشتند.

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

وی با اشاره به اینکه در بخش دانشگاه ها و مراکز علمی در یک دهه اخیر مشکلات متعددی مطرح بود،گفت: چه مشکلاتی که از بعد بودجه و اقتصادی مطرح بود و چه مصوباتی که می توانست راه گشا باشد برای حل مسائل دانشگاه ها،در گذشته شاهد بودیم که برخی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به سال کشیده ولی ابلاغ نمیشد.
رهایی تصریح کرد: در دوره ریاست جمهوری آقای رئیسی، با روحیه وسعتی که در امور مختلف داشتند مسائل دانشگاه ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی به خوبی مطرح و بررسی می‌شد و به محض تصویب ابلاغ می‌شد که برای دانشگاه ها بسیار راهگشا بود.
رئیس دانشگاه امیرکبیر عنوان کرد: برای حل مشکلات جاری دانشگاه، جلسات هم اندیشی خوبی با ریاست جمهور برگزار می‌شد و ایشان با وقت گذاری خوب برای دانشگاهیان،برای حل مشکلات آنها دستور سریع می دادند.
وی افزود: این دوره ۳ ساله اگر چه کوتاه بود، ولی برای دانشگاه ها برکات زیادی به همراه داشت، امیدواریم که انتخاب بعدی و رییس جمهور بعدی راه شهید جمهور را ادامه بدهند و همچنان ما برکات، و نتایج خوبی که از دولت سیزدهم داشتیم را در آینده هم شاهد باشیم و استفاده کنیم.

گفتگو از : نسرین هاشمی 

انتهای خبر

برچسب ها: علیرضا رهایی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار