دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳  |  Monday, 22 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۴۹۳
تاریخ انتشار : ۴۸ : ۱۸ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با « جواد خواجوی »

به گزارش دیباچه، « جواد خواجوی »  بازیگر سینما و تلویزیون و یکی از اینفلوئنسرهای مطرح در گفتگو با محسن سرافراز مجری و کارگردان ویژه برنامه مدیا، کاری مشترک از پایگاه خبری دیباچه و خبرفوری گفت:

صداهایی که روی حیوان‌ها می‌گذارم تاثیر زیادی هم روی خودم گذاشته است و باعث شده وقتی به حیوان ‌ها نگاه می‌کنم احساس کنم چه چیز می گویند. آدمی بوده که به من گفته من تو خیابان سگ می‌دیدم با سنگ می‌زدم ولی از وقتی ویدیوهای شما را دیدم می‌نشینم کنارشون و بهشون غذا می‌دهم و باهاشون حرف می‌زنم.
بچه که بودم و پای تلویزیون می‌نشستم،  آرزو نمی‌کردم پیج میلیونی داشته باشم، چون آن دوران چنین چیزی وجود نداشت، آرزو می‌کردم بازیگر شوم، امروز هم دنبال همان آرزوی بچگی هستم. سینما خواندم و مدرسه سینما درس خواندم؛ از چهارده سالگی تئاتر کار می کنم و هنوز هم کار می کنم و بسیار لذت می‌برم از بازیگری و فیلم کمدی را به شدت دوست دارم.
یک مبلغ فضایی به عنوان مالیات مرا به شدت درگیر کرده است. یک میلیارد و دویست برای من مالیات آمده است. برای پیج گربه‌ها مالیات آمده، یعنی من برای این صفحه هم باید مالیات پرداخت کنم؛ نصف مغز من هر روز از لحظه ای که از خواب بیدار میشم درگیر این قضیه‌ست. پرونده من وارد مرحله پیچیده‌ای شده که سخت می‌شود کمکی کرد چون از مرحله اعتراض هم عبور کرده است.
کار من این است که حال مردم را خوب کنم و لبخند روی لبان‌شان بیاورم و برای لحظه‌ای هم شده ذهن‌شان را از ناراحتی ‌ها و مشغله‌ها دور کنم توقع قدردانی هم ندارم فقط دیگر چوب لای چرخ‌ نگذارند.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳