چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳  |  Wednesday, 24 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۳۶۸
تاریخ انتشار : ۴۸ : ۱۶ - ۰۲ دی ۱۴۰۲

محمد رهبری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی «دیباچه» درخصوص کیفیت اردوی کمپ بائو اظهار کرد: اردوی تمرینی خیلی خوبی بود، اما تمرینات خیلی سنگینی داشتیم و تحت فشار بودیم. ما هم تا به حال این سبک تمرین نکرده بودیم. ما روزی ۶ ساعت از ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می‌کردیم تا حدی که بعد از تمرین از حال می‌رفتیم. بائو رس ما را در اردو کشید. فشار خیلی زیاد بود. فکر می‌کنم نتیجه این اردو در تونس مشخص شود.

گرفتن مدال المپیک کار راحتی نیست/ زمانی خوشحال می‌شوم که بین دو نفر اول رنکینگ باشم

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در مسابقات موفق نشدید از جدول اصلی بالا بیایید؟ گفت: طبیعی است وقتی از دور مقدماتی بالا می‌آیی، در جدول اصلی رقبا سخت‌تر می‌شوند، تا وقتی که استراحت می‌کنی و بعد در جدول اصلی بازی می‌کنی. با این حال فکر می‌کنم نسبت به قبل بازی‌ام عوض شده و بهتر کار می‌کنم
این ملی پوش شمشیرباز ایران در واکنش به اینکه شما در رنکینگ جدید با یک پله سقوط نفر ۳۳ دنیا شدید؛ عنوان کرد: خودم هم اصلاً راضی نیستم، اما شک نکنید رنکینگم بهتر می‌شود. من فقط جزو ۲ نفر اول رنکینگ باشم، خوشحال می‌شوم. البته کار خیلی سختی است آمدن بین ۱۰ نفر اول. علی پاکدامن هم اگر نفر هشتم شد، به خاطر امتیازات خوبی است که گرفته. فاصله من با علی از نظر امتیازی خیلی زیاد است و جبران این فاصله خیلی هم راحت نیست.

رهبری درخصوص از دست رفتن شانس کسب سهمیه المپیک در بخش انفرادی اینگونه توضیح داد: هدف ما از اول تکرار سهمیه تیمی بود. کسی دنبال سهمیه انفرادی نبود چرا که هر کسی سهمیه انفرادی دارد، کارش در المپیک هم سخت‌تر است. به هر حال با سهمیه تیمی، ۴ شمشیرباز آن کشور در المپیک حاضر می‌شوند و دو بار شانس مدال دارند؛ هم انفرادی و هم تیمی. در انفرادی جدول ۳۲ نفره است، اما تیمی ۸ تایی. سهمیه ما برای المپیک توکیو هم تیمی بود، اصلاً کسی به فکر سهمیه انفرادی نبود.

ملی پوش سابر ایران در پایان درباره شانس کسب مدال در المپیک پاریس گفت: گرفتن مدال المپیک اصلاً کار راحتی نیست. اما برای اینکه قصه توکیو تکرار نشود، باید خیلی جدی و سخت تمرین کنیم و مسابقه تدارکاتی داشته باشیم تا حریفان را در پاریس شکست دهیم.
انتهای پیام/

گفتگو از: فریبا جلیل خانی

برچسب ها: شمشیربازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳