چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲  |  Wednesday, 29 November 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۲۶۰
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۶ - ۱۵ آبان ۱۴۰۲
پلیس روایت مونا فرجاد را تکذیب کرد!

به گزارش دیباچه، در ماه های اخیر متاسفانه خبرهایی درباره حمله سارقان به چهره های سرشناس منتشر شد و در برخی از آنها خشونت زیاد سارقین باعث صدمه به آنها شد تا جایی که سر از بیمارستان درآوردند. 

سرقت سریالی از چهره ها و سلبریتی ها!

همین مدتی پیش بود که لاله صبوری بازیگر مورد سرقت گوشی موبایل قرار گرفت که راهی بیمارستان شد؛ یا بهنام ابوالقاسم پور دوم شهریور ماه حین تردد همراه با خودروی خود در اتوبان شهید چمران مورد سوءقصد سارقان قرار گرفت که به شدت زخمی شد.

سرقت سریالی از چهره ها و سلبریتی ها!

اخیرا هم که گوشی  علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی کشورمان در خیابان به سرقت رفت و روز گذشته هم خبر رسید که محمد حسین میثاقی مجری برنامه های ورزشی برای دومین بار طی دو ماه گذشته به سرقت رفته است  و  در مورد آخر با سارقین درگیر شده است.

سرقت سریالی از چهره ها و سلبریتی ها!

سرقت میلیاردی از منزل امیر نوری، سرقت از منزل استاد کیهان کلهر و پیشتر سرقت و قتل وحشیانه ی داریوش مهرجویی و همسرش در ماه های اخیر از دیگر اتفاقاتی بود که در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت. 

اما شب گذشته قصه متفاوت تری برای مونا فرجاد رقم خورد که می طلبد به طور جد مسئولان دستگاه های انتظامی به این موضوع مهم ورود کنند تا شرایط سخت اقتصادی که کشور با آن دست و پنجه نرم می کند، باعث ناامنی در کلان شهرهایی مثل تهران نشود تا مبادا اتفاق وحشتناکی که برای داریوش مهرجویی رقم خورد، اینبار برای هنرمند یا شخصیتی ارزشمند در کشور رخ ندهد. آنطور که مونا فرجاد روایت کرده،آنها شانس آوردند که اتفاق ناگواری برایشان رخ نداد و شانس با آنها روی خوش نشان داد. 

سرقت سریالی از چهره ها و سلبریتی ها!

او میگوید:

دیشب دم در رستوران ایستاده بودیم داشتیم در فضای مجازی پوستر فیلم‌های فرنگی را جستجو میکردیم از گوشه‌ی چشم حضور سیاهی را در کنارم احساس کردم و تا روبه رویم بایستد چشم در چشم مردی با کلاه مشکی ماسک بر صورت شدم.

در کسری از ثانیه فریاد زدم (دزد) موبایل و یقه‌ی دوستم را کشیدم و همزمان چشمانم تیزی قمه‌ی دزد را که به قصد ضربه به ما می‌چرخاند. دیدم نمی‌دانم چگونه حداقل دومتر روی زمین پرتاب شدیم از دورتر مارال مردی به دست را بالای سر ما میدید که به قصد زدن حمله ور است و نوشان طهماسبی که کنار مارال ایستاده بود گمان کرد کار تمام شده و ما را زده اند صدای جیغ‌ها و فریاد‌ها کمک کرد تا دزد ترک موتورسوار همراهش شود و بگریزد اگر من متوجه‌ی حضور دزد نشده بودم عکس العمل سریع نشان نمیدادم دوستان عزیزم که اتفاقی در رستوران حضور داشتند با اولین فریاد شتابان به یاری ما نیامده بودند و خدا همراهمان نبود بی شک اکنون اتفاق ناگواری که حتی فکر کردن به آن لرزه بر بدنم می‌اندازد پیش آمده بود هیچگاه برق لبه‌ی قمه را که از کنار شاهرگ گردن دوستم گذشت فراموش نمیکنم.

به بیمارستان همان حوالی که رسیدیم فهمیدم هفته‌ای ۲۰ بار در آن خیابان دزدی و خفت گیری می‌شود و درست در همان نقطه‌ای که ما این تجربه‌ی تلخ را داشتیم شب گذشته اش به مردی با قمه حمله کرده و به پایش صدمه زده بودند امروز معنای حقیقی نداشتن امنیت را حس کردم ممنونم از همه‌ی دوستان عزیزم که فرشته وار به کمک ما آمدند در بیمارستان حضور داشتند و تلاش کردند که لبخند جایگزین تلخی واقعا را بگیرد ممنونم از مستانه مهاجر افشین هاشمی نفس بازغی الهام راد و بقیه عزیزانی که در کنار ما بودند.

واکنش جالب پلیس؛ماجرای سرقت مسلحانه از "مونا فرجاد"  صحت ندارد!

دقایقی قبل مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد که  برابر بررسی دقیق صورت گرفته، انتشار خبر در خصوص سرقت با سلاح سرد از یکی از بازیگران سینما و تئاتر کشور کاملاً کذب و دروغ بوده و این دروغ‌پراکنی با سوءاستفاده از تصویر این بازیگر در زمان مراجعه به یکی از مراکز درمانی صورت گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مدیر اجرایی میز ملی گردشگری عشایر

میز ملی گردشگری عشایر می‌تواند اقتصاد را وارد زندگی  عشایر کند!

۱۶:۵۷  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
تیرانداز المپیکی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

خوشحالم که قرار است کنار بهترین‌های جهان تیر بزنم/ فکر نمی‌کردم روزی نفر دوم جهان شوم!

۱۱:۰۲  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پس لرزه های یک مصاحبه تلویزیونی!

آب خوردن مثل صِغَرِسنی!

۱۸:۰۱  -  ۰۵ آذر ۱۴۰۲
آرامشی که دیگر در پرسپولیس وجود ندارد!

خانه پرسر و صدا!

۱۶:۳۹  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با تهیه کننده مجموعه پویانمایی« شکرستان »

دغدغه حفظ محیط زیست و بحران کم آبی، به شکرستان رسید!  

۱۵:۵۸  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
بهت جامعه سینمایی کشور از درگذشت بیتا فرهی

خداحافظی با بازیگر «هامون» و «بانو»

۱۵:۰۵  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با دیباچه:

جشنواره سرود فجر برگزار می‌شود/ سرود، قابلیت داشتن یک جشنواره بزرگ و مستقل را دارد!

۱۵:۴۱  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گزارش ویدئویی دیباچه

موجوداتی عجیب در صحنه تئاتر/ از اسفرود بی دم چه می دانید؟

۱۶:۴۶  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
آخرین اخبار