چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲  |  Wednesday, 28 February 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۲۵۴
تاریخ انتشار : ۲۷ : ۱۷ - ۱۳ آبان ۱۴۰۲
دختر سنگنوردی ایرانی در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

محیا دارابیان، دختر سنگ نورد ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی «دیباچه» درخصوص عملکرد خود در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: بازی‌های آسیایی هانگژو نخستین تجربه من در ادوار گذشته این مسابقات بود ولی با این حال از همان ابتدا خودم را برای کسب خوشرنگ‌ترین مدال رقابت‌ها آماده کرده بودم، که متاسفانه به هدفم نرسیدم. البته از عملکرد خودم راضی هستم ولی نشد آنچه که انتظار و برنامه اش را داشتم را رقم بزنم.

تلاش می‌کنم سهمیه تاریخی المپیک را کسب کنم/ از عملکردم در هانگژو رضایت دارم

وی با بیان اینکه چین واقعا میزبان شایسته‌ای برای این بازی‌ها بود، گفت: کیفیت بازی‌های آسیایی در رشته سنگنوردی واقعا بالا بود. البته این موضوع که در سنگنوردی اکثر رقبای قدرتمند در آسیا هستند هم بی تاثیر نبود. کشور چین و اندونزی با بهترین نفرات خود آمده بودند و همین امر رقابت را سخت تر کرده بود اما خوشحالم که با وجود همه اینها نمایش خوبی داشتم.

نایب قهرمان جهان افزود: هدفم کسب مدال بود ولی مثلا در ماده سرعت به قرعه بدی خوردم و برای حضور در فینال باید با یکی از مدال آوران سرشناس جهانی رقابت می‌کردم که خیلی قوی‌تر از من بود البته خودم حس می‌کنم اگر در فینال با چنین حریفی مسابقه می‌دادم نتیجه بهتری کسب می‌کردم.

دارابیان اضافه کرد: این بدشانسی ادامه دار هم بود برای مثال در کمباین شانس زیادی برای کسب مدال داشتم ولی مسابقات به دلیل بارندگی لغو شد. مسئولین برگزار کننده به خاطر بارندگی و بادی که در فضای باز محل برگزاری مسابقات وجود داشت از ادامه دادن مسابقات خودداری کردند گویا طراح مسیر تأکید کرده بود که اگر کمیته برگزاری بخواهد مسابقه فینال را برگزار کند، او هیچ تضمینی برای تأمین سلامت و امنیت ورزشکاران نخواهد داد! به همین دلیل فینال من در کمباین(بلدرینگ و لید) برگزار نشد. شک نداشتم اگر می‌توانستم در فینال به مصاف رقبا بروم در این ماده شانس کسب مدال داشتم. به هر حال این اتفاق رخ نداد تا من در اولین تجربه بازی‌های آسیایی نتوانم مدال کسب کنم.

تلاش می‌کنم سهمیه تاریخی المپیک را کسب کنم/ از عملکردم در هانگژو رضایت دارم

ملی‌پوش سنگنورد ایران در پایان درخصوص برنامه‌هایش برای حضور در بازی‌های المپیک پاریس هم عنوان کرد: بعد از هانگژو نیاز به استراحت داشتم که خوشبختانه خوب استراحت کردم و ریکاوری درستی داشتم. مهمترین رویداد ما مسابقات کسب سهمیه المپیک است که از حالا باید خودم را آماده حضور در این رقابتها کنم. وضعیت خوبی دارم و تلاش میکنم این سهمیه تاریخی را کسب کنم و نماینده کشورمان در این رویداد مهم جهانی باشم.

گفتگو از : فریبا جلیل خانی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با کارگردان پیشکسوت کشورمان و فیلم بهشت تبهکاران

صحبتهای انتقادی مسعود جعفری جوزانی در خصوص شرایط پیچیده و عجیب ساخت فیلم در ایران !

۱۹:۰۰  -  ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار