پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲  |  Thursday, 22 February 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۲۳۹
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۶ - ۰۸ آبان ۱۴۰۲

« مهسا جاور » در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشی « دیباچه » در خصوص کسب دو مدال نقره در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی « هانگژو » اظهار کرد: اتفاق خوبی بود و واقعا نمی توانم میزان خوشحالی خودم را به زبان بیاورم. البته که از ابتدا و قبل از آغاز مسابقات هم هدفگذاری ما موفقیت در این دوره از بازیها بود. دغدغه ما این بود که کشور چین با نفرات اصلی نیاید چون کارمان سخت میشد. ولی در نهایت تمام تلاش مان را به کار گرفتیم و موفق شدیم به آن نتیجه مطلوبی که انتظارش را داشتیم دست پیدا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به روند آماده سازی خود قبل از شرکت در مسابقات توضیح داد: روند تمرینات ابتدا به دلیل کم آب شدن دریاچه آزادی سخت بود ولی کم کم هم این مشکل برطرف شد و هم عازم روسیه شدیم تا در یک اردوی یک ماهه آنجا باشیم. اردوی خوبی در کمپ روسیه داشتیم و خلاصه بخواهم بگویم سخت تمرین کردیم. هم من و هم زینب نوروزی متوجه این موضوع بودیم که شرایط مان خوب است و می‌توانیم روی مدال هایمان در هانگژو حساب کنیم.

جاور ادامه داد: مدال‌ها را به آسانی به دست نیاوردیمY فارغ از تمرینات پرفشاری که داشتیم دوری از خانواده هم واقعا سخت و طاقت فرساست. در تمام این مدتی که یک ماه در اردوی روسیه بودم و مدتی هم برای بازیها در چین دوری از دخترم خیلی سخت بود. امیدوارم روزی که دخترم بزرگ شد به مادرش افتخار کند.

امیدوارم دخترم روزی به من افتخار کند/ انتظار داریم رقم پاداش بازی‌های آسیایی تغییر کند

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو در پایان درمورد پاداش‌های اعلام شده برای مدال آوران بازی‌های آسیایی عنوان کرد: امیدوارم نظر مسئولین واقعا تغییر کند. این میزان رقم اعلام شده خیلی ناچیز است. وقتی ادوار گذشته و پاداش سال‌های قبل را با این دوره مقایسه می‌کنیم این تفاوت زیاد است. جالب اینجاست که باید پاداش هر دوره بیشتر و بهتر از دوره های قبل شود تا انگیزه ورزشکاران هم بیشتر شود ولی برعکس این ماجرا را شاهد هستیم. این روزها شاهد تنش‌های مجازی ورزشکاران رشته‌های منهای فوتبال با فوتبالی‌ها را می‌بینم که واقعا نباید شاهد این ماجراها باشیم. امیدوارم قبل از پرداخت پاداش‌ها رقم انها تغییر چشمگیری داشته باشد.

گفتگو از : فریبا جلیل خانی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با کارگردان پیشکسوت کشورمان و فیلم بهشت تبهکاران

صحبتهای انتقادی مسعود جعفری جوزانی در خصوص شرایط پیچیده و عجیب ساخت فیلم در ایران !

۱۹:۰۰  -  ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
واکنش محمد خزاعی به کسانی که مغرضانه به حواشی اختتامیه پرداختند

دوستی را از ۲۵ سال قبل پیدا کردم که تازه متوجه شده من رییس سازمان سینمایی شدم !

۱۷:۴۱  -  ۲۴ بهمن ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با « جواد خواجوی »

مالیات نصف مغز من را گرفته است؛ به‌خاطر پیج گربه‌ها مالیات می‌خواهند!

۱۸:۴۸  -  ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار