پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳  |  Thursday, 18 April 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۳۲۳۹
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۶ - ۰۸ آبان ۱۴۰۲

« مهسا جاور » در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشی « دیباچه » در خصوص کسب دو مدال نقره در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی « هانگژو » اظهار کرد: اتفاق خوبی بود و واقعا نمی توانم میزان خوشحالی خودم را به زبان بیاورم. البته که از ابتدا و قبل از آغاز مسابقات هم هدفگذاری ما موفقیت در این دوره از بازیها بود. دغدغه ما این بود که کشور چین با نفرات اصلی نیاید چون کارمان سخت میشد. ولی در نهایت تمام تلاش مان را به کار گرفتیم و موفق شدیم به آن نتیجه مطلوبی که انتظارش را داشتیم دست پیدا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به روند آماده سازی خود قبل از شرکت در مسابقات توضیح داد: روند تمرینات ابتدا به دلیل کم آب شدن دریاچه آزادی سخت بود ولی کم کم هم این مشکل برطرف شد و هم عازم روسیه شدیم تا در یک اردوی یک ماهه آنجا باشیم. اردوی خوبی در کمپ روسیه داشتیم و خلاصه بخواهم بگویم سخت تمرین کردیم. هم من و هم زینب نوروزی متوجه این موضوع بودیم که شرایط مان خوب است و می‌توانیم روی مدال هایمان در هانگژو حساب کنیم.

جاور ادامه داد: مدال‌ها را به آسانی به دست نیاوردیمY فارغ از تمرینات پرفشاری که داشتیم دوری از خانواده هم واقعا سخت و طاقت فرساست. در تمام این مدتی که یک ماه در اردوی روسیه بودم و مدتی هم برای بازیها در چین دوری از دخترم خیلی سخت بود. امیدوارم روزی که دخترم بزرگ شد به مادرش افتخار کند.

امیدوارم دخترم روزی به من افتخار کند/ انتظار داریم رقم پاداش بازی‌های آسیایی تغییر کند

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو در پایان درمورد پاداش‌های اعلام شده برای مدال آوران بازی‌های آسیایی عنوان کرد: امیدوارم نظر مسئولین واقعا تغییر کند. این میزان رقم اعلام شده خیلی ناچیز است. وقتی ادوار گذشته و پاداش سال‌های قبل را با این دوره مقایسه می‌کنیم این تفاوت زیاد است. جالب اینجاست که باید پاداش هر دوره بیشتر و بهتر از دوره های قبل شود تا انگیزه ورزشکاران هم بیشتر شود ولی برعکس این ماجرا را شاهد هستیم. این روزها شاهد تنش‌های مجازی ورزشکاران رشته‌های منهای فوتبال با فوتبالی‌ها را می‌بینم که واقعا نباید شاهد این ماجراها باشیم. امیدوارم قبل از پرداخت پاداش‌ها رقم انها تغییر چشمگیری داشته باشد.

گفتگو از : فریبا جلیل خانی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک کارشناس فوتسال در گفت ‌و‌ گو با «دیباچه» مطرح کرد؛

ایران تیم بهتری نسبت به رقبای آسیایی دارد/باید به تصمیم شمسایی احترام بگذاریم

۱۱:۲۹  -  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ادبیات عجیب ژیلا صادقی!

جنجال خانم مجری بعد از درگذشت رضا داوودنژاد چه بود؟

۱۲:۲۹  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
مربی تیم والیبال بانوان سایپا در گفت و گو با«دیباچه» مطرح کرد؛

تجربه بالای بازیکنان باعث قهرمانی تیم شد/ تیم قوی و جنگنده‌ای داشتیم

۱۲:۲۲  -  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
گفتگوی کمتر دیده شده دیباچه با زنده یاد رضا داوودنژاد و همسرش

غزل بدیعی همسر زنده یاد رضا داوودنژاد: به خاطر عشق، همیشه در کنار رضا بودم

۱۲:۲۰  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با کارگردان سریال «از سرنوشت»

« رضا داوودنژاد » در رفاقت، مرام و غافلگیری، دست به نقد بود!

۱۶:۳۲  -  ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
سرمربی تیم ملی ووشو در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هدف کسب بهترین نتیجه در آسیاست/ بدون تغییر ترکیب، راهی انتخابی جام جهانی خواهیم شد

۱۲:۰۸  -  ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار