دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲  |  Monday, 11 December 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۱۹۶
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۱۶ - ۲۱ مهر ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با "علیرضا سلیمی" مدیر انتشارات "سرو"

دیباچه -زهرا فرود: انتشارات سرو، وابسته به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس امسال موفق شد با ارائه۴۰ عنوان کتاب در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت، حضور پررنگی را سهمِ خود نماید.

"علیرضا سلیمی" مدیر انتشارات "سرو" به دیباچه گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جبهه جهاد تبیین؛ این مجموعه سعی کرد با بیش از ۴۰ عنوان کتاب در زمینه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال حضور پررنگی را داشته باشد.

نشر

او افزود: نشر سرو در حوزه‌های مختلف ادبیات و تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از جمله پژوهش، ادبیات داستانی، خاطرات و  شعر با در نظر گرفتن گرایش‌های مختلف سِنی و فکری در سالن هگمتانه راهرو" عین قضات همدانی" غرفه شماره ۴  در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال حضور دارد.

مدیر انتشارات سرو تصریح کرد: ما در این دوره با ۴۶ عنوان کتاب در نمایشگاه شرکت کرده که ۴ عنوان کتاب «جنگ نفتکش ها»، «آدم نژاد»، «وقتی خوابم تعبیر شد» و «وقتی خورشید می‌تابد» جزو تازه‌های این نشر است که برای نخستین بار در سال ۱۴۰۲ روانه بازار شده است.  

سلیمی درباره حمایت از علاقمندان به حوزه ادبیات دفاع مقدس گفت: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به منظور حمایت و افزایش قدرت خرید علاقمندان به حوزه کتاب انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت،  کلیه کتب نشر سرو برای افرادی که در طول سال به صورت مستقیم از انتشارات خریداری کنند مشمول تخفیف ۱۰ درصدی می‌شود.

نشر

"سلیمی" در پایان ضمن دعوت از علاقمندان و پژوهشگران  فرهنگ ایثار و شهادت برای بازدید از غرفه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، حضور چهره‌های فرهنگی و لشکری کشور در غرفه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های نشر "سرو "در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال دانست و گفت: به مناسبت دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و مقاومت تعداد محدودی از چاپ دوم کتاب "خورشید در سایه "که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۹۸ توسط مقام معظم رهبری توشیح شده بود در غرفه نشر سرو موجود است و علاقمندان می‌توانند برای تهیه آن مراجعه کنند.

گفتنی است: دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امروز ۲۱ مهرماه به کار خود پایان می‌دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پایان رافت پیشکسوت سرخ ها درباره مصاف حساس امروز پرسپولیس و الدحیل به دیباچه گفت

پرسپولیس باید خیلی خوش شانس باشد!

۱۷:۲۹  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۲
داستان‌های تکراری درباره انتقال مهدی طارمی به تیم‌های بزرگ؛

کسی ۳۱ ساله‌ها را نمی‌خواهد!

۱۸:۲۶  -  ۱۲ آذر ۱۴۰۲
مسعود تکاور کارگردان سینما در گفت وگو با «دیباچه» مطرح کرد ؛

مسائل جناحی و جریانی وارد سینما شده است | دولتمردان ما صنعت سینما را جدی نگرفته اند | معتقدم یک هنرمند باید سیاسی باشد!

۱۵:۱۴  -  ۱۲ آذر ۱۴۰۲
یک موزیسین ایرانی مطرح کرد؛

دانشگاه های موسیقی از اساتید حرفه ای خالی شده اند!

۱۷:۴۱  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دونده تیم ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان کشور در گفتگو با دیباچه:

ورزشکاران پارالمپیک باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرند/سطح مسابقات پاراآسیایی بسیار فراتر از دوره قبل بود

۱۷:۳۱  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار