چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲  |  Wednesday, 29 November 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۱۴۷
تاریخ انتشار : ۲۲ : ۱۶ - ۰۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش دیباچه، سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: چهار دستگاه «متروباس» پس از شش سال توقف به چرخه خدمات رسانی اضافه می شوند.

 احسان تقدسی با اشاره به اینکه این اتوبوس ها از سال ۹۶ به دلیل نواقص فنی متعدد متوقف شده بودند و به هر دلیل در میان مدیران آن زمان مدیریت شهری هم انگیزه ای برای راه اندازی آنها نبود، اظهار کرد: اکنون با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان موجود برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان با تأکید مدیر عامل شرکت، بازسازی و اورهال آنها در دستور کار قرار گرفت.

اضافه شدن ۴ دستگاه «متروباس» به چرخه خدمات رسانی تهران

وی افزود: تاکنون دو دستگاه از این اتوبوس ها به صورت آزمایشی در خط ۲ اتوبوس های تندرو حد فاصل پایانه خاوران به پایانه آزادی فعال شدند تا نقاط ضعف آنها برطرف شوند و ان شاءالله تا پایان مهر ماه دو دستگاه دیگر  اتوبوس ها هم به ظرفیت حمل و نقلی شهر تهران افزوده خواهد شد.

سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه این اتوبوس ها هیبریدی هستند، ادامه داد: اتوبوس‌ های متروباس(سه کابین) ۲۵ متر طول دارند که امکان جابجایی بالغ بر ۲۰۰ مسافر را در خطوط دارند.

تقدسی درباره انتقادات برخی رسانه ها از عملکرد «متروباس ها» گفت: مدعی کار بی عیب و نقص نیستیم ولی در دوره فعلی مدیریت شهری بنا بر کار تخصصی و خدمت شبانه روزی به مردم است.

وی گفت: راه اندازی متروباس ها هنر همکاران بنده در شرکت واحد است و برخی رسانه های منتقد به جای پاسخ دادن درباره اینکه چرا به دنبال راه اندازی این متروباس ها در فاصله سال های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ از برخی ایرادات طبیعی بعد از راه اندازی این ها انتقاد می کنند که اتفاقا انتقادات فنی هم نیست و عوامانه است.

سخنگوی شرکت واحد با بیان اینکه در حوزه شرکت واحد بزرگترین قراردادهای خرید اتوبوس که در تاریخ بلدیه بی سابقه بوده با هدف سهولت تردد مردم عزیزمان با تولیدکنندگان داخلی بسته شده است، گفت: انگیزه بالایی در مجموعه شرکت واحد برای خدمات رسانی به مردم و رفع ایرادات و نواقص وجود دارد و با آغوشی باز پذیرای انتقادات هستیم ولی انصاف باید داد که برخی رسانه ها حاضر به پوشش و انتشار حتی یک خبر خوش از مجموعه مدیریت شهری و مجموعه شرکت واحد نیستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، تقدسی گفت: برنامه ریزی خدمات رسانی به مردم عزیز تهران برای فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از اوایل تابستان انجام شد و اتفاقات بسیار خوبی هم در حوزه نوسازی و بازسازی اتوبوس ها افتاده که بخشی از آن همچنان در حال تکمیل است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: متروباس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مدیر اجرایی میز ملی گردشگری عشایر

میز ملی گردشگری عشایر می‌تواند اقتصاد را وارد زندگی  عشایر کند!

۱۶:۵۷  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
تیرانداز المپیکی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

خوشحالم که قرار است کنار بهترین‌های جهان تیر بزنم/ فکر نمی‌کردم روزی نفر دوم جهان شوم!

۱۱:۰۲  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پس لرزه های یک مصاحبه تلویزیونی!

آب خوردن مثل صِغَرِسنی!

۱۸:۰۱  -  ۰۵ آذر ۱۴۰۲
آرامشی که دیگر در پرسپولیس وجود ندارد!

خانه پرسر و صدا!

۱۶:۳۹  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با تهیه کننده مجموعه پویانمایی« شکرستان »

دغدغه حفظ محیط زیست و بحران کم آبی، به شکرستان رسید!  

۱۵:۵۸  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
بهت جامعه سینمایی کشور از درگذشت بیتا فرهی

خداحافظی با بازیگر «هامون» و «بانو»

۱۵:۰۵  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با دیباچه:

جشنواره سرود فجر برگزار می‌شود/ سرود، قابلیت داشتن یک جشنواره بزرگ و مستقل را دارد!

۱۵:۴۱  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گزارش ویدئویی دیباچه

موجوداتی عجیب در صحنه تئاتر/ از اسفرود بی دم چه می دانید؟

۱۶:۴۶  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
آخرین اخبار