سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲  |  Tuesday, 28 November 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۰۷۹
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۲ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۲

به گزارش دیباچه،اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی شب گذشته ۸ شهریورماه برگزار شد.

 پردیس سینمایی اطلس مال شب گذشته ۸ شهریور میزبان نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» با حضور هنرمندان و عوامل فیلم بود.

بهرام شاه‌ محمدلو: «بعد از رفتن» هیچ جهت سطحی خاصی ندارد
در این اکران، بهرام شاه‌محمدلو، پوریا رحیمی‌سام، یسنا میرطهماسب از بازیگران فیلم، هنرمندانی از جمله بهرنگ علوی، راضیه برومند، امید شمس، هادی نائیجی، مهلقا می‌نوش، محمد ثریا، سعید کشاورز، امیر مهندسیان، رضا گمینی و عوامل فیلم حضور داشتند.

پیش از نمایش فیلم، عوامل با حضور روی سن به مهمانان خوشامد و خیرمقدم گفتند.

ابتدا بهرام شاه‌محمدلو بیان کرد: من نقش بسیار کوچکی در فیلم «بعد از رفتن» ایفا کردم اما افتخار می‌کنم که در این پروژه در کنار محمود بابایی تهیه‌کننده، رضا نجاتی کارگردان و... عوامل حضور داشتم. همچنین باید بگویم در کنار کارگردان جوان اثر بسیار یاد گرفتم و می‌دانم آینده خوبی در انتظارش خواهد بود.

وی تاکید کرد: مطمئنم که این فیلم هیچ جهت سطحی خاصی ندارد و من زمانی که فیلمنامه را خواندم به دلیل فکر پشت فیلم و فیلمنامه پذیرفتم که در «بعد از رفتن» حضور پیدا کنم. البته قطعا عوامل پروژه نیز برایم مهم بودند.

سپس رضا نجاتی کارگردان اثر مطرح کرد: اگر فیلم ما را دوست داشتید، آن را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد دهید. ما متاسفانه لذت تماشای فیلم و همچنین لذت بردن از فیلم را از دست داده‌ایم که امیدوارم این حس به مخاطب و سینما بازگردد.

بهرام شاه‌ محمدلو: «بعد از رفتن» هیچ جهت سطحی خاصی ندارد

پوریا رحیمی‌سام در ادامه گفت: از همه شما که امشب و در این شرایط عجیب و پیچیده به سینما آمدید و هنوز آن را تنها نمی‌گذارید، تشکر می‌کنم. امیدوارم از پس این روزهای سخت سینما دوباره به اولویت زندگیمان بازگردد.

بهرنگ علوی که مهمان این اکران بود، مطرح کرد: افتخار می‌کنم مهمان پروژه‌ای هستم که کارگردان جوان و فیلم اولی و تهیه‌کننده خوش‌فکر دارد. رضا نجاتی از مکتب فیلم کوتاه آمده است و وظیفه خود می‌دانستم حمایت کنم، جدا از اینکه در این اثر بازیگران درجه یکی حضور دارند.

وی یادآور شد: همه گروه‌هایی فیلم تولید می‌کنند، به اکران‌های مردمی بسیار فکر می‌کنند.‌ امید ما اهالی سینما مردم هستند که چراغ سالن‌های سینما را روشن نگه می‌دارند و باعث دلگرمی ما می‌شوند. امیدوارم از تماشای «بعد از رفتن» لذت ببرید.

یسنا میرطهماسب دیگر بازیگر فیلم نیز گفت: امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

در پایان محمود بابایی خاطرنشان کرد: در این سینمای تک ژانری که مردم ترجیح می‌دهند آثار کمدی را دنبال کنند که البته جای خود دارد، شما انتخاب کردید سینمای اجتماعی را دنبال کنید. امیدوارم از تماشای فیلم لذت ببرید.

صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی سام با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها و با حضور بهرام شاه محمدلو و احترام برومند و بازی روشنک گرامی، یسنا میرطهماسب، عرفان ناصری، خسرو احمدی، الهه افشاری، محمد ساربان، مسعودخانی، امیر ستوده و بازیگر کودک حامی ترابی، بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم که روایتی از فراق یک عشق گمشده است، آمده: «آرش بریده از خانه و خانواده، پس از سال‌ها بی‌خبری ردی از عشق رفته‌اش، آرامش زندگی‌ او را بهم می‌ریزد و بهانه‌ای می‌شود برای بازگشت...»

پخش این فیلم را که محصول بنیاد سینمایی فارابی‌ست، موسسه شهرفرنگ برعهده دارد.

عکس‌ها از سمیرا اسدیان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مدیر اجرایی میز ملی گردشگری عشایر

میز ملی گردشگری عشایر می‌تواند اقتصاد را وارد زندگی  عشایر کند!

۱۶:۵۷  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
تیرانداز المپیکی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

خوشحالم که قرار است کنار بهترین‌های جهان تیر بزنم/ فکر نمی‌کردم روزی نفر دوم جهان شوم!

۱۱:۰۲  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پس لرزه های یک مصاحبه تلویزیونی!

آب خوردن مثل صِغَرِسنی!

۱۸:۰۱  -  ۰۵ آذر ۱۴۰۲
آرامشی که دیگر در پرسپولیس وجود ندارد!

خانه پرسر و صدا!

۱۶:۳۹  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با تهیه کننده مجموعه پویانمایی« شکرستان »

دغدغه حفظ محیط زیست و بحران کم آبی، به شکرستان رسید!  

۱۵:۵۸  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
بهت جامعه سینمایی کشور از درگذشت بیتا فرهی

خداحافظی با بازیگر «هامون» و «بانو»

۱۵:۰۵  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با دیباچه:

جشنواره سرود فجر برگزار می‌شود/ سرود، قابلیت داشتن یک جشنواره بزرگ و مستقل را دارد!

۱۵:۴۱  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گزارش ویدئویی دیباچه

موجوداتی عجیب در صحنه تئاتر/ از اسفرود بی دم چه می دانید؟

۱۶:۴۶  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
آخرین اخبار