شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۰۷۰
تاریخ انتشار : ۲۷ : ۱۷ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۲

به گزارش دیباچه،امیر قلعه نویی در جلسه سرمربیان تیم ملی بزرگسالان و امید با ارکان فدراسیون فوتبال گفت: امروز جلسه خیلی خوبی در خصوص کلیت فوتبال ایران، لیگ و منافع باشگاه‌ها بود. سازمان لیگ و سرمربی تیم امید دغدغه‌های خود را گفتند و ما هم بیشتر شنونده بودیم. خودم سال‌ها آن طرف میز و مربی باشگاه بودم، می‌دانم باشگاه‌ها دغدغه خود رادارند. توقع هیأت مدیره، رسانه و تماشاگر وجود دارد. با توجه به تقویم فشرده‌ای که فکر می‌کنم در این چند ساله تاکنون نبوده است، سهیل مهدی و کشوری هم در تلاش هستند که هم منافع باشگاه‌ها را در نظر بگیرند و هم تیم ملی.

امیر قلعه نویی برای برخی از بازیکنان تیم ملی خط و نشان کشید!

سرمربی تیم ملی با اشاره به توجه ویژه به بازی‌های داخلی کشور تاکید کرد: در فهرست گذشته ۱۳ نفر از لیگ و ۱۱ نفر لژیونر بودند. این باعث شد خیلی از لژیونرها مانند شجاع خلیل زاده، کنعانی زادگان و حسین زاده و چند نفر دیگر به لیگ خودمان بازگردند. این نشان می‌دهد که کادرفنی تیم ملی، لیگ برایش مهم است. لیگ را رصد کردیم و در این ۳، ۴ هفته هیچ مجموعه‌ای از تیم ملی نبوده که آنقدر لیگ را رصد کند. سعی کردیم عدالت را انجام دهیم، نه به فضای مجازی به هیچ چیز دیگر کار نداریم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: شاید در اردوی جدید یک سری نفراتی باشند که در اردوی قبلی نبودند. یک سری هم شایستگی داشتند در اردوی قبلی باشند اما به خاطر یک سری مسائل نبودند. در مرحله جدید هم شاید یک سری به خاطر مسائل انضباطی نباشند. علاوه بر مسائل فنی به مسائل اخلاقی و انضباطی در داخل زمین هم خیلی توجه داریم. در بازی با ژاپن در جام ملت‌ها ۳ بر صفر باختیم در صورتی که بازی نزدیک بود. به جای اینکه به بازی فکر کنند به سمت داور رفتند و همین باعث شد گل بخوریم.

قلعه نویی تاکید کرد: وظیفه ما این است که هم با باشگاه‌ها تعامل کنیم و هم نتیجه خوبی بگیریم. باید کاری کنیم که مردم از این فوتبال لذت ببرند. شما رسانه‌ها هم خیلی تأثیرگذار هستید و انتقاد سازنده کنید. ما هم معصوم نیستیم و کلی اشتباه داریم. امیدوارم دست به دست هم بدهیم و تعامل خوبی داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم. نتیجه فقط برد و باخت نیست و باید رو به جلو هم حرکت کنیم. فکر می‌کنم این کار را در تیم ملی انجام دادیم.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار