شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۳۰۳۰
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۱ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با رابعه مدنی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

به گزارش دیباچه، رابعه مدنی بازیگر عرصه سینما و تلویزیون معتقد است :نقش هایی را که به من پیشنهاد میشود، باید دوست داشته باشم که با جان و دل بازی کنم و همچنین علاقه مند به ایفای نقش در شخصیت های تاریخی هستم چرا که مجموعه های تاریخی همیشه ماندگار هستند.

رابعه مدنی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با دیباچه گفت: به شخصه، نقش هایی که به من پیشنهاد میشود و من آن را قبول میکنم با جان و دل آن را بازی می‌کنم و اینکه اگر آن نقش مورد پسند مردم واقع شود، این برایم بالاترین ارزش را دارد.

این بازیگر پیشکسوت که اخیرا در سریال پر بیننده “رهایم کن “ هم بازی داشته بیان‌کرد: نقش های منفی را دوست ندارم بازی کنم، اما مایل هستم بیشتر در شخصیت های تاریخی ظاهر شوم چرا که فیلم های تاریخی همیشه ماندگار هستند و مخاطب ارتباط خوبی با این نوع ژانر برقرار می‌کند.

او که دوست دارد بعنوان مادر سینمای ایران معرفی شود، برای مردم ایران چنین آرزویی دارد:

" از خدا میخواهم مردم سرزمینم سرشار از موفقیت و شادی باشند و دوست دارم و همچنان سینمای ایران در جهان بدرخشد و جزو بهترین ها باشد؛همانطور که این سرزمین به لحاظ تمدن و فرهنگ و هنر قدمتی دیرینه دارد، امیدوارم سینمای کشور باز هم بتواند در جشنواره های کشورهای مختلف بیش از پیش، عرضِ اندام کند و بر فراز قله های رفیع فرهنگ و هنر بایستد و در جهان بدرخشد وماندگار شود.

بازیگر فیلم سینمایی " مینای شهر خاموش " و "بوسیدن روی ماه" پیرامون این سوال که شما به عنوان هنرمندعرصه سینما و تلویزیون فکر می‌کنید در این روزها چه ژانر و سبکی می تواند تضمین کننده استقبال و ترغیب مخاطبان به سمت سالن های سینما باشد، گفت: در حال حاضر موفق ترین فیلم ها به لحاظ جذب مخاطب و گیشه، آثارِ متعلق به سینمای طنز و کمدی هستند؛ البته نباید از این گفته، اینگونه استنباط شود که صرفا تولیدات طنز هستند که همیشه در صدرِ دیگر سبک و سیاق های فیلمسازی و مورد اقبال ذائقه فرهنگی هنری مخاطبان قرار دارند، بلکه شاید اگر، سینمای کشور تولید آثاری پیرامون شاهنامه‌ که تاثیر بسزایی در تقویت روحیه ملی دارند را در جدول تولیدات خود قرار دهد، در سال های آتی بتوانیم سینمایی موفق تر از پیش را برای ایران زمین رقم بزنیم.

گفت و گو از : دینا محمدی

برچسب ها: رابعه مدنی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار