دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۹۷۰
تاریخ انتشار : ۰۹ : ۱۵ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

« نیما خوشبخت»، عضو تیم ملی واترپلوی ایران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی «دیباچه» درخصوص روند آماده سازی تیم ملی واترپلو برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: تمرینات خیلی خوبی داریم و تیم صربستان هم مدتی است که در تهران است. اردوی مشترک مناسبی داریم و تلاش می کنیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم تا بتوانیم در بازیهای آسیایی هانگژو به نتایج دلخواه مان دست پیدا کنیم.
وی افزود: بدون شک انجام بازی‌های تدارکاتی خیلی کمک کننده است و مهمترین نیاز تیم ما هم برگزاری این بازیها بود. البته قرار است تا زمان اعزام به هانگژو دو سفر خارجی هم داشته باشیم که حتما می تواند در روند آماده سازی تیم موثر واقع شود.

حقوق فدراسیون مخارج زندگی را تامین نمی‌کند/ تلاش می‌کنیم مدال برنز بازی‌ها را تکرار کنیم

عضو تیم ملی واترپلو تصریح کرد: تمرینات پرفشاری را داریم و در طول روز حدود هشت ساعت تمرین می کنیم که این تایم واقعا زیاد است. اما چون هدف مان تکرار مدال دوره گذشته است با انگیزه ادامه می دهیم.
این بازیکن ملی پوش در واکنش به حضور دژان میلاکوویچ به عنوان مدیر فنی تیم واترپلوی ایران گفت: حضور این مربی صربستانی قطعا کمک کننده است، ما نکات خوبی را از این مربی صربستانی یاد گرفتیم. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و ما هم به عنوان بازیکن تلاش خواهیم کرد نتایج خوبی را در بازی‌های آسیایی رقم بزنیم.
او در خصوص شرایط مالی ملی پوشان خاطر شان کرد: فدراسیون حمایت مالی دارد و به بازیکن هایی که در اردو هستند حقوق پرداخت میکند، ولی انتظار داریم حمایت‌ها بیشتر شود چون این مبالغ واقعا مخارج زندگی را تامین نمیکند.

خوشبخت در پایان گفت وگو با «دیباچه» درخصوص شانس کسب سکوی مجدد در این بازی‌ها گفت: نمی‌خواهم خیال بافی کنم. ولی با توجه به نمایشی که در آلمان و سنگاپور داشتیم، می‌توانیم در هانگژو هم به مدال برسیم. البته هدف ما حضور در فینال این مسابقات است. هر چند برای آماده سازی زمان کمی در اختیار داریم اما با انگیزه‌ای که وجود دارد فکر می‌کنم حتما مدال برنز را می‌توانیم تکرار کنیم. از بازیهای جاکارتا تا به هانگژو درست پنج سال گذشته است و شرایط همه تیم ها تغییر پیدا کرده است. کرونا هم خیلی در این دو سال به ما آسیب زد ولی تلاش همه ما این است که بتوانیم در کنار هم با دست پر از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی به کشور بازگردیم.

گفت و گو از : فریبا جلیل خانی

برچسب ها: واترپلو
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار