دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۸۹۹
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۸ - ۲۱ تير ۱۴۰۲

امین بانی پس از دو سال، شب گذشته ۲۰ تیرماه کنسرت خود را در حالی در تالار وحدت روی صحنه برد که امیر توسلی، رهبری ارکستر این خواننده را برعهده داشت.

شبی که امین بانی در نبود پدر به روی صحنه رفت!

به گزارش دیباچه، این خواننده با قطعه «هوای دوری» که جدیدترین اثر اوست کنسرتش را آغاز کرد و پس از اتمام این قطعه رو به حضار گفت: «این قطعه را چند روز پیش منتشر کردیم و متاسفانه پس از انتشارش پدرم را از دست دادم. معتقدم پدرم امشب اینجاست و در این سالن در حال تماشای ماست. نمی‌خواهم از همین ابتدا، فضای کنسرت را غمگین کنم ولی قدر داشته‌هایتان را بدانید.

این خواننده به مرور قطعاتی چون: «نشد»، «پاییز»، «چه کردی» و... را اجرا کرد و به دلیل استقبال از برخی قطعاتش، «پاییز» و «چه کردی» را بر ای بار دوم نیز در انتهای کنسرت اجرا کرد.

بانی در میانه‌های کنسرت خود خاطرنشان کرد: «در هفته‌های اخیر به دفعات در مسیر تهران و اصفهان به دلیل مشکلات جسمی پدرم در رفت و آمد بودم و همین باعث شد حضور کم رنگی در تمرینات کنسرت داشته باشم ولی با این وجود تمام سعی من است است که بهترین اجرا را امشب در خدمت شما باشم.»

شبی که امین بانی در نبود پدر به روی صحنه رفت!

در ادامه درخواست‌هایی برای اجرای قطعه «جاندار» از سوی حضار مطرح شد که بانی رو به حضار گفت: «برای اجرای قطعه «جاندار» باید عزیزی هنرمند در کنار من اینجا روی صحنه حاضر می‌شد که به دلیل مشغله‌هایش، امکانش نبود ولی در ردیف اول تماشاگران کنسرت نشسته و من ایشان را هنرمندی بسیار محترم می‌دانم. او بدون شک مرد هزار صدای ایران است که افتخار داشتم قطعه جاندار را با ایشان به صورت دو صدائه اجرا و تقدیم شما کنم.

پس از این معرفی، محمدرضا علیمردانی به حضار معرفی شد. او در انتهای کنسرتش از «امیر توسلی» به عنوان مهم‌ترین فرد در زندگی هنری خود نام برد و از او که رهبری ارکسترش را هم بر عهده داشت تشکر کرد و گفت: «دوست دارم دستش را ببوسم. قلب بزرگی دارد و میدانم خداوند به اندازه قلبش به او داده است.»

شبی که امین بانی در نبود پدر به روی صحنه رفت!

منبع: ایسنا
برچسب ها: امین بانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار