دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۸۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۲ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش دیباچه،جدیدترین رنکینگ باشگاهی اعلام شد که در آن پرسپولیس و استقلال در جمع ۱۰ تیم برتر آسیا قرار گرفتند. در این رنکینگ تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به کسب نتایج درخشان در ماه‌های اخیر موفق شد با ۱۶۱۷ امتیاز در رتبه سوم قرار بگیرد.

پرسپولیس در جمع ۳ تیم برتر آسیا؛ صعود چشمگیر سپاهان و تراکتور

در جدول ماه گذشته پرسپولیس در رتبه پنجم قرار گرفته بود و حالا با صعود ۲ پله‌ای موفق شد در جمع سه تیم برتر آسیا قرار بگیرد. سرخ‌پوشان پایتخت در رتبه ۱۰۹ جهان قرار دارند و این شانس را خواهند داشت در رنکینگ ماه آینده یک بار دیگر رتبه خود را دورقمی کنند.

پرسپولیس در جمع ۳ تیم برتر آسیا؛ صعود چشمگیر سپاهان و تراکتور

پرسپولیس در جمع ۳ تیم برتر آسیا؛ صعود چشمگیر سپاهان و تراکتور

 

استقلال نیز در این ماه موفق شد رتبه خود را در جدول تک رقمی کند. آبی‌پوشان پایتخت با ۱۵۷۸ امتیاز در رتبه نهم جدول قرار گرفت. در جدول ماه گذشته استقلال در رتبه سیزدهم قرار گرفته بود. استقلال در رتبه ۱۶۰ جهان قرار دارند.

بیشترین صعود در این ماه را تیم‌های سپاهان و تراکتور داشتند. سپاهان با ۱۵۴۸ امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفت در حالی که این در رنکینگ ماه گذشته در رده ۹۱ قرار داشت. تراکتور نیز موفق شد با ۱۶۲ پله صعود در رتبه با ۱۴۳۶ امتیاز در رتبه ۳۷ قرار بگیرد. مس‌رفسنجان که عملکرد خیلی خوبی در این فصل داشت نیز موفق شد با ۲۹۴ پله صعود در جمع پنجاه تیم برتر آسیا قرار بگیرد.

پرسپولیس در جمع ۳ تیم برتر آسیا؛ صعود چشمگیر سپاهان و تراکتور

در بین نماینده‌های ایران تنها تیم فوتبال فولادخوزستان در جدول، سقوط داشت. فولادی با ۱۴۳۷ امتیاز در رتبه ۳۶ قرار گرفتند در حالی که در جدول ماه گذشته این تیم در رتبه ۱۸ بود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار