جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲  |  Friday, 31 March 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۲۴۲
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۶ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱

«سامانه مهتاب» در جهت همکاری و همیاری برای به سرانجام رسیدن ایده های نخبگان سازمان جوانان است.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور گفت: ما یک سامانه ای به نام مهتاب داریم که در آنجا می توانیم با همکاران خود در حوزه موسسه آموزش علمی و کاربردی که فضایی را برای نخبگان ایجاد کرده است همکاری،هدایت و همراهی کنیم و ایده های آنها را به سرانجام برسانیم.

هر زمانی که بتوانیم جذب مالی داشته باشیم، می‌توانیم بسیاری از فعالیت‌ها را آغاز کنیم / ما جذب نیرو نداریم بلکه فعالیت‌ها به صورت داوطلبانه است

محمد گل فشان در گفتگوی اختصاصی با دیباچه با اشاره به ۷۵ امین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: در ایام کرونا که فعالیت های جمعی ما با مشکل روبرو بود سعی کردیم از طریق فضای مجازی با جوانان و کارشناسان در استان ها ارتباط برقرار کنیم و یک سری از موضوعات آیین نامه ها و موضوعاتی که به زیر ساخت های سازمان جوانان مربوط می‌شده را کار کنیم.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر عنوان داشت: در حال حاضر این آمادگی را اعلام میکنم که هر زمانی که بتوانیم جذب مالی داشته باشیم،می توانیم بسیاری از فعالیت ها را آغاز کنیم.
وی در خصوص برنامه سازمان جوانان برای نخبگان و تشکیل بنیاد ملی نخبگان در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: ما یک سامانه ای به نام « مهتاب » داریم که در آنجا می توانیم با همکاران خود در حوزه موسسه آموزش علمی و کاربردی که فضایی را برای نخبگان ایجاد کرده است همکاری،هدایت و همراهی کنیم و ایده های آنها را به سرانجام برسانیم.
گل فشان اضافه کرد:این برنامه در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هست و جدای از این هم از طرح ها و موضوعات مهمی که می تواند در ارتقا جایگاه مجموعه کشور که اعتقاد و ایده سازمان جوانان هست، استقبال می کنیم تا بتوانیم به راهکارهای مناسب برسیم.
وی افزود: در راستای طرح مهتاب،قرار است کانون های جذب و جوانان را به کانون های تخصصی تبدیل کنیم.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال در ادامه صحبت های خود در خصوص جذب و استخدام اعضای جوان سازمان جوانان نیز ابراز کرد: ما جذب نداریم بلکه فعالیت ها به صورت داوطلبانه است،ممکن است در مواقعی نیازهای سازمان ما باشد و تعدادی از جوانان را بر اساس تخصص و حضورشان جذب بکند،شعار ما بحث داوطلبی هست و کل نیروهای جمعیت هلال احمر در سراسر کشور به ۱۰ هزار نفر نمی رسد در حالی که ما دو میلیون عضو داریم.اما در مواقعی که جمعیت قصد جذب نیرو داشته باشد باید سعی کند از جوانان برتر سازمان استفاده کنند.


گفتگو از : نسرین هاشمی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یوسف کرمی، در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

برای پس گرفتن قهرمانی جهان باید صبور باشیم/ تکواندو در کشور پاکستان خیلی غریب است

۱۶:۲۴  -  ۰۴ فروردين ۱۴۰۲
فدراسیون فوتبال با چه ملاکی به « قلعه نویی » رضایت داد؟

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران شد / اختلاف بر سر مدت و مبلغ قرارداد مانع از نشستن سانچز روی نیمکت تیم ملی شد!

۱۲:۱۵  -  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱
با مشخص شدن مجریان ویژه برنامه های سال تحویل شبکه های سیما؛

پروژه حذف احسان علیخانی، علی ضیا و دیگر چهره‌های سرشناس حوزه اجرا در صداوسیما جدی‌تر شد؟

۱۲:۵۱  -  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱
رهبر انقلاب در حاشیه مراسم روز درختکاری مطرح کردند + فیلم

مسئولین مسمومیت دانش‌آموزان را با جدیت دنبال کنند/ این جنایت بزرگی است/عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند

۱۲:۰۱  -  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار