دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱  |  Monday, 06 February 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۲۴۲
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۶ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱

«سامانه مهتاب» در جهت همکاری و همیاری برای به سرانجام رسیدن ایده های نخبگان سازمان جوانان است.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور گفت: ما یک سامانه ای به نام مهتاب داریم که در آنجا می توانیم با همکاران خود در حوزه موسسه آموزش علمی و کاربردی که فضایی را برای نخبگان ایجاد کرده است همکاری،هدایت و همراهی کنیم و ایده های آنها را به سرانجام برسانیم.

هر زمانی که بتوانیم جذب مالی داشته باشیم، می‌توانیم بسیاری از فعالیت‌ها را آغاز کنیم / ما جذب نیرو نداریم بلکه فعالیت‌ها به صورت داوطلبانه است

محمد گل فشان در گفتگوی اختصاصی با دیباچه با اشاره به ۷۵ امین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: در ایام کرونا که فعالیت های جمعی ما با مشکل روبرو بود سعی کردیم از طریق فضای مجازی با جوانان و کارشناسان در استان ها ارتباط برقرار کنیم و یک سری از موضوعات آیین نامه ها و موضوعاتی که به زیر ساخت های سازمان جوانان مربوط می‌شده را کار کنیم.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر عنوان داشت: در حال حاضر این آمادگی را اعلام میکنم که هر زمانی که بتوانیم جذب مالی داشته باشیم،می توانیم بسیاری از فعالیت ها را آغاز کنیم.
وی در خصوص برنامه سازمان جوانان برای نخبگان و تشکیل بنیاد ملی نخبگان در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: ما یک سامانه ای به نام « مهتاب » داریم که در آنجا می توانیم با همکاران خود در حوزه موسسه آموزش علمی و کاربردی که فضایی را برای نخبگان ایجاد کرده است همکاری،هدایت و همراهی کنیم و ایده های آنها را به سرانجام برسانیم.
گل فشان اضافه کرد:این برنامه در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هست و جدای از این هم از طرح ها و موضوعات مهمی که می تواند در ارتقا جایگاه مجموعه کشور که اعتقاد و ایده سازمان جوانان هست، استقبال می کنیم تا بتوانیم به راهکارهای مناسب برسیم.
وی افزود: در راستای طرح مهتاب،قرار است کانون های جذب و جوانان را به کانون های تخصصی تبدیل کنیم.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال در ادامه صحبت های خود در خصوص جذب و استخدام اعضای جوان سازمان جوانان نیز ابراز کرد: ما جذب نداریم بلکه فعالیت ها به صورت داوطلبانه است،ممکن است در مواقعی نیازهای سازمان ما باشد و تعدادی از جوانان را بر اساس تخصص و حضورشان جذب بکند،شعار ما بحث داوطلبی هست و کل نیروهای جمعیت هلال احمر در سراسر کشور به ۱۰ هزار نفر نمی رسد در حالی که ما دو میلیون عضو داریم.اما در مواقعی که جمعیت قصد جذب نیرو داشته باشد باید سعی کند از جوانان برتر سازمان استفاده کنند.


گفتگو از : نسرین هاشمی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
بهروز افخمی به خانه رسانه آمد( ویدئو )

آغاز جشنواره ۴۱ بدون دیدن رنگ افتتاحیه !

۱۸:۱۰  -  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
اختصاصی دیباچه| اعتراض تهیه کننده فیلم سینمایی « یادگار جنوب» به نحوه میزبانی جشنواره فیلم فجر!

اگر میزبانی خوبی نشود،قید حضور در کاخ رسانه را می زنم / شنیده های خبرنگار دیباچه : بازیگران چهره « یادگار جنوب » به نشست خبری نمی روند!

۱۳:۰۳  -  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد

امسال شرایط سختی را جهت برگزاری جشنواره فیلم فجر داشتیم / سینمادوستان با ترافیک ویژه‌ای از فیلم‌ها روبرو خواهند بود

۱۱:۲۹  -  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در گفت‌وگو با دیباچه:

بودجه فرهنگ و هنر در سال 1402 مورد بی‌توجهی قرار گرفته است/ به دنبال اصلاح بودجه فرهنگ و هنر هستیم  

۱۲:۰۸  -  ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار