دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱  |  Monday, 28 November 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۲۱۴۹
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۶ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱

"سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم به خبرنگار دیباجه گفت: این شبکه ۵۶ برنامه جدید دارد که هم اکنون در چرخه تصویب و طرح و برنامه هستند و همه آنها ضمن رویکرد سرگرمی با فرمت طنز و برخورداری از فضای مفرح به تولید وپخش خواهند رسید.

او پیرامون عنوان و محتوای برنامه های جدید شبکه نسیم افزود: گاهی فضای رقابتی سبب می‌شود برنامه یا حتی برنامه هایی از چرخه تولید باز بمانند بنابراین به جای ذکر عناوین آثار تولیدی جدید، بهتر است فقط به بیان تعداد برنامه ها بسنده کنیم و اسامی آنها را تا تصویب نهایی در کلیت باقی بگذاریم.

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز »  هرگز تعطیل نمی شوند

خوشرو درباره پخش سری جدید "خندوانه" گفت:تولید و پخش سری جدید برنامه "خندوانه "تا پایان سال جاری صورت نخواهد گرفت و ساخت سری نهم آن به سال ۱۴۰۲ موکول شده است. البته رامبد جوان نیز هم اکنون با پشتکار بسیار مشغول آماده سازی فضا و شرایط مناسب جهت تولید یک مسابقه تلویزیونی با رویکردی متفاوت و بکر برای شبکه نسیم است .او به شدت پای کار ایستاده و در این راستا هر روز جلساتی را در قالب اتاق فکر تشکیل می دهد همچنین درباره عنوان این مسابقه لازم است گفته شود اسمی که پیش از این برای این مسابقه انتخاب شده بود به دلیل هم نام بودن با برنامه ای، در شبکه دیگر خط خورد و هم اکنون علاوه بر برگزاری جلسات متعدد پیرامون چگونگی محتوایی این برنامه، مشغول گزینش نام جدید برای آن هستیم.

مدیر شبکه نسیم در ارتباط با برنامه "کتاب باز" به تهیه کنندگی "محمدرضا رضائیان" اظهار داشت: "کتاب باز" که به عنوان یکی از برند های شبکه نسیم و کل رسانه ملی در حوزه کتاب محسوب می‌شود و اجرای چند فصل آن را " سروش صحت" بر عهده داشته بود، هم اکنون در راستای تولید فصل جدید خود ضمن برگزاری جلسات اتاق فکر، در حال آسیب‌شناسی فصول قبل است تا قوی تر از قبل به آنتن باز گردد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های "خندوانه"،" دورهمی" و "کتاب باز" از برنامه‌های برند شبکه نسیم هستند که در هر فصل با تغییر فرم و ساختار تولید می شوند اما هیچگاه تعطیل نخواهند شد، همچنین این شبکه در پی افزایش برنامه‌های برند خود است که با اتمام ماه صفر به تدریج از آنها رو نمایی می کند.

گفت و گو از: زهرا فرود

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در گفتگو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

هر زمانی که بتوانیم جذب مالی داشته باشیم، می‌توانیم بسیاری از فعالیت‌ها را آغاز کنیم / ما جذب نیرو نداریم بلکه فعالیت‌ها به صورت داوطلبانه است

۱۶:۳۶  -  ۲۵ آبان ۱۴۰۱
رییس سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با دیباچه خبر داد:

افزایش ۳۰ درصدی مستمری مددجویان در اواخر آبان

۱۷:۰۶  -  ۲۳ آبان ۱۴۰۱
حجت الاسلام تقوی،مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در گفتگوی اختصاصی با دیباچه

اگر در سالن‌های دانشگاه نگوییم و نشنویم باید در کف خیابان‌ها بشنویم/ دانشگاه‌ها قلب تپنده جامعه هستند

۱۲:۲۳  -  ۱۹ آبان ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی دیباچه با حسن رنگرز ،سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران

هیچکس نمی‌تواند به جایگاه « محمد بَنا » نزدیک شود؛ او مربی قرن است ! / سال آینده ترافیکی از مسابقات را خواهیم داشت

۱۶:۲۸  -  ۲۵ آبان ۱۴۰۱
مهلا مومن زاده، عضو تیم ملی تکواندو زنان در گفتگو با «دیباچه»

به دنبال مدال طلای جهان هستم/ کادرفنی تیم ملی جزو بهترین‌ها هستند

۱۲:۱۱  -  ۱۹ آبان ۱۴۰۱
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد / امیدواریم بتوانیم یک اشتغال پایدار برای زنان خانه دار ایجاد کنیم

۱۲:۴۰  -  ۱۷ آبان ۱۴۰۱
ملی پوش وزنه برداری زنان در گفت وگو با «دیباچه»

از فعالیت در وزنه برداری پشیمان نیستم/ افزایش رکورد شرط حضور در مسابقات جهانی است

۱۶:۳۷  -  ۲۳ آبان ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار