دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 01 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۲۰۸
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۱۲ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴


تصویربرداری فاز سوم «معمای شاه» در شهرک غزالی آغاز شده و بعد از آن گروه به زندان قصر و کاخ سعدآباد می‌رونددیباچه:


علی لدنی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» در خصوص مراحل پیشرفت این کار گفت: در حال حاضر تصویربرداری فاز سوم مجموعه «معمای شاه» در شهرک سینمایی غزالی آغاز شده است. بعد از اتمام کار در شهرک سینمایی به زندان قصر می‌رویم و سپس به کاخ سعدآباد.


دیباچه-معمای شاه


وی بیان کرد: در فاز سوم و این روزها سکانس‌های مربوط به شخصیت‌هایی مانند: شعبان بی‌مخ، طیب حاج رضایی، آیت‌الله طالقانی و شهید مطهری تصویربرداری می‌شوند.


لدنی تصریح کرد: سید جواد هاشمی بازیگر جدیدی است که به تازگی به پروژه اضافه شده است. به علاوه در این روزها آقایان شریفی‌نیا و امیریل ارجمند و جواد هاشمی جلوی دوربین هستند و نقش‌آفرینی می‌کنند.


باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «سال‌های مشروطه» عنوان کرد: برای نقش آیت‌الله بروجردی کاندیداهای متعددی وجود دارد که با بررسی‌هایی که در آینده صورت می‌گیرد، انتخاب‌مان نهایی خواهد شد.


وی اظهار داشت: هم اکنون در حال مونتاژ به روز هستیم. همه چیز بر اساس برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود. تمام کارها هماهنگ شده و مطابق پیش‌بینی‌ها صورت می‌گیرد و به موقع انجام می‌شود بنابراین فکر می‌کنم تا دو یا سه ماه بعد از عید نوروز کار تصویربرداری «معمای شاه» به اتمام برسد.


لدنی در پایان گفت: مردم ارتباط خوبی با «معمای شاه» برقرار کرده‌اند. این سریال، مجموعه‌ای است که بینندگان زیادی از طیف‌های مختلف دارد. «معمای شاه» از سوی تماشاگرانش مورد نقد قرار می‌گیرد و دارای پیوستگی‌های زیادی است. این موضوعات برای ما خوشایند و رضایت‌بخش است.


برچسب ها: دیباچه ، معمای شاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹