دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱  |  Monday, 26 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۲۰۶۷
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۳ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
مدیر عامل شرکت تعاونی های شمس (شهید منصور ستاری) :

"سرهنگ مرتضی صالحیان" مدیر عامل شرکت فروشگاه های شمس می گوید: از آنجا که خود را دانش آموخته کف بازار می دانم معتقدم در عرصه اقتصادی آنچه که حرف اول را می زند تجربه است نه سطح تحصیلات ،حرکت در مسیر اقتصادی بدون تجربه فناپذیر دراین حوزه را رقم خواهد زد .

سرهنگ "مرتضی صالحیان "به خبرنگار دیباچه گفت:با عنایت خدا وحمایت فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش و همه مسئولین و ارگان ها هم اکنون ۲۰ سال است که مدیریت این تعاونی ها را برعهده دارم و خوشبختانه با برنامه های که داشتیم توانستیم مجموعه را توسعه دهیم یعنی با مبدل نمودن سرمایه ۷۰۰میلیونی به ۵۶۰ میلیارد تومان توانستیم از نقطه پایین، به اوج برسیم .

موفقیت امروزم را مرهون تلمذ در کف بازارهستم؛ بازار دانشگاه من بود

او با بیان اينکه هم اکنون تعداد فروشگاه ها از ۳۲ به حدود ۵۰ تعاونی ارتقا یافته افزود: هدف از ایجاد تعاونی و فروشگاه های شمس که نام آن برگرفته از اختصار نام شهید منصور ستاری به عنوان بنیانگذار این عرصه گرفته شده سود دهی نیست بلکه خدمت رسانی و کمک در امر معیشت خانواده هاست. در واقع همان چشم اندازی که شهید ستاری براساس آن این تعاونی ها را پایه گذاری نمود.

سرهنگ صالحیان اظهارداشت: با توجه به بحران اقتصادی،تورم وتحریم ظالمانه و جنگ اقتصادی که این روزها درگیرش هستیم به نوبه خود تلاش خواهیم کرد حداقل در راستای معیشت خانواده ها وتهیه کالا های خانگی با ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه و ثابت نگه داشتن قیمتها در کلیه فروشگا ها ی شمس در کشورکمک رسان و حمایت کننده خانواده ها در اقصی نقاط ایران باشیم و تا حدی از دغدغه ها بکاهیم و این یکی از مسایل جدی ماست.
صالحیان بیان کرد: برای فروشگاه‌های شمس در سراسر کشور تمهیداتی در نظر گرفته شده که خانواده ها به واسطه آن می توانند کالاهای خانگی اعم از جهیزیه و حتی ملزومات سوپری خود را بصورت اقساطی خریداری کنند و در سال گذشته ما در حدود ۱۲ میلیارد به خانواده در جهت خریداری مطالباتشان تخفیف داده ایم و هم اکنون در نظر داریم برای کالاهای تعزیراتی نیز چنین عملکردی را در مسیر عملی شدن قرار دهیم.به هرحال تمام این موفقیتها حاصل تلاش شبانه روزی همه همکاران در عرصه ارتش و عوامل گرداننده فروشگاه های شمس است.

مدیر عامل شرکت تعاونی های شمس (شهید منصور ستاری)گفت: کار اقتصادی بیشتر تخصص می خواهدتا سطح تحصیلات،چون ورود به این عرصه بدون تخصص و آگاهی فنا پذیری بدنبال خواهد داشت و اگر امروز با گدشت ۲۰ سال خود را در این حوزه موفق می دانم مرهون دانشجویی و تلمذ در کف بازار است چرا که من سال‌های کودکی و نوجوانی خود را در دانشگاه بازار گذراندم همچنین همه این آموزه های دیروز سبب شد امروز بتوانم با همکاری همه عوامل فروشگاه‌های شمس را سرآمد فروشگاه های کشور کنیم و درزمره تعاونی های برتر قرار دهیم.

گفت و گو از : زهرا فرود

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
روز‌های منتهی به اربعین/ ثانیه‌هایی که ما را به اربعین وصل میکند

حجت الاسلام سرلک در گفتگو با دیباچه: پیاده روی اربعین را از آمیزه‌های سلیقه‌ای خارج کنیم/ طهارت شرط افزایش رزق

۱۶:۵۹  -  ۱۹ شهريور ۱۴۰۱
پربازدیدها