شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱  |  Saturday, 01 October 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۲۰۶۲
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۰ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

سعید مراغه چیان گفت: همان‌طور که آقای «استراماچونی» به‌ مرور زمان نشان داد که مربی خوبی است، پس به آقای «ساپینتو» نیز باید زمان بدهیم تا لیگ و فوتبال ما را بشناسد و برای ادامه موفق شود.
سعید مراغه چیان،پیشکسوت فوتبال ایران و رئیس اسبق آکادمی باشگاه استقلال در ارتباط با بازی هفته اول استقلال مقابل سپاهان گفت: در بازی اول استقلال با توجه به تغییر مربی و برخی بازیکنان و این‌ که بازی اول لیگ بود نمی‌شود گفت که مربی خوبی است یا خیر. مرور زمان نشان می‌دهد که مربی کاربلدی به خدمت گرفته‌ایم یا نه. همان‌طور که آقای «استراماچونی» به‌ مرور زمان نشان داد که مربی خوبی است، پس به آقای «ساپینتو» نیز باید زمان بدهیم تا لیگ و فوتبال ما را بشناسد و برای ادامه موفق شود. اما با توجه به همه موارد استقلال بازیکنان خوبی دارد و فکر می‌کنم یکی از مدعیان قهرمانی دوباره باشد.

او افزود : به‌ نظر بنده استقلال می‌تواند با آمدن سایر بازیکنانش مثل «محبی و قاعدی و مرادمند و یزدانی و رضایی» بسیار بهتر از این تیمی که دیدیم باشد. در بازی اول تنها اشکال استقلال خط دفاعش بود. «چشمی» نباید در مرکز و «سیلوا» نباید در کنار بازی کند. علاوه‌ بر این‌ که یکی دو نفر از بازیکنان صرفا در این بازی در حد استقلال ظاهر نشدند. استقلال بازیکن بازیساز ندارد. (البته پارسال هم نداشت) که اگر عزت اللهی به استقلال بپیوندد از این‌هم بهتر می‌شود.

باید مثل استراماچونی به ساپینتو هم فرصت بدهیم/ محبی و صادقی بهترین‌های جام خواهند شد

پیشکسوت استقلال در ارتباط با لیگ بیست و دوم نیز خاطرنشان کرد : با آمدن مربی‌های خارجی، بازیکن‌های خارجی شرایط لیگ به‌ مراتب بهتر و سخت‌تر از سال گذشته خواهد بود.

مراغه چیان در مورد شرایط این روزهای استقلال نیز تصریح کرد : با توجه به جذب بازیکنان خوب مثل محبی و برگشت برخی بازیکنان مثل مرادمند، شرایط استقلال مطلوب است.البته تاپ بودن و خوب بودن بازیکنان در تیم‌های دیگر مهم نیست. آن‌ها باید در تیم استقلال عملکرد خوب و مناسب و قابل‌ قبول هواداران را ارائه بدهند.

او ادامه داد : استقلال از صادقی و محبی باید بیشتر و بهتر استفاده کند.؛ در واقع اگر از آن‌ها خوب استفاده شود، می‌توانند یکی از بهترین‌های جام باشند. اما «قائدی» با توجه به شرایط نامشخصی که دارد و یک‌ سال تقریبا یا بازی نکرده یا کم بازی کرده شرایط به نسبت مبهمی دارد. شاید از فرم ایده‌آل خود خارج شده‌ است.


بازیکن محبوب دهه ۵۰ و ۶۰ استقلال تاکید کرد: چند سال پیش پیشنهاد دادم که استقلال محبی را جذب کند. بازیکن گل‌زن، نترس و جنگنده‌ای است. قطعا به استقلال بسیار کمک خواهد کرد.

انتهای پیام//

گفت و گو از : مجتبی بیگلری

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱