سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 16 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۲۰۰۳
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۱ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

بهنام محمودی گفت: ما ۱۰ بهروز عطایی در والیبال کشورمان داریم که اگر به آن‌ها بها داده شود؛ قطعا می‌توانند وارد والیبال دنیا شده و جزو بهترین‌ها باشند.

«بهنام محمودی» بازیکن اسبق تیم‌ ملی والیبال در ارتباط با پایان مسابقات لیگ ملت‌ها و حذف تیم‌ ملی کشورمان به خبرنگار دیباچه گفت: بچه‌های ما عملکرد خیلی خوبی به نمایش گذاشتند و نقطه قوت آن‌ها مربی خوب و کاربلد ایرانی بود. با این‌ حال که خیلی کم‌ تجربه بودند، اما فوق‌العاده ظاهر شدند. فکر می‌کنم باید به سمت و سویی برویم که با برنامه مدون المپیک ۲۰۲۴ جزو ۸ تیم و المپیک ۲۰۲۸ جزو ۴ تیم پایانی باشیم. این خواسته دور از ذهن نیست و نیاز به همدلی و برنامه‌ریزی دارد.

والیبال ایران ۱۰ بهروز عطایی دارد که منتظر فرصت اند / اعتقادی به نسل طلایی و نقره‌ای و ... ندارم!

وی در رابطه با مقایسه نسل کنونی با نسل قبلی والیبال اظهار داشت: بنده اعتقادی به نسل طلایی و نقره‌ای و غیره ندارم. همه نسل‌ها در زمان خود تاثیرگذار بوده‌اند. پس نسل طلایی معنایی ندارد و همه عزیزان در زمان بازی خود سعی دارند برای سربلندی پرچم خود بهترین عملکرد را داشته باشند.

محمودی در رابطه با عملکرد بهروز عطایی تاکید کرد: آقای عطایی چندین سال در کنار مربیان بزرگی چون «ولاسکو و کلاکویچ» کار کرده و در شمال نیز مربیگری و تیم‌داری می‌کند. بازیکنان را به‌ خوبی می‌شناسد. از نظر بنده همیشه جزو ۴ گزینه داخلی برای مربیگری تیم‌ملی است.

این کارشناس والیبال ادامه داد : ما ۱۰ بهروز عطایی در والیبال کشورمان داریم که اگر به آن‌ها بها داده شود، قطعا می‌توانند وارد والیبال دنیا شده و جزو بهترین‌ها باشند. آقایان «اکبری، رضایی، مؤمنی مقدم، یعقوبی، محمدی راد و ... همه مربیان کاربلد دنیای والیبال کشورمان هستند.

این بازیکن اسبق تیم‌ملی کشورمان در ارتباط با بهترین بازیکن تیم در لیگ ملت‌ها نیز خاطرنشان کرد: با وجود این‌ که همه بازیکنان عملکرد فوق‌العاده خوبی را از خود به نمایش گذاشتند؛ اما فکر می‌کنم آقای «امین اسماعیل‌نژاد» بهترین بازیکن تیم ما بود.

محمودی در پاسخ به انتقاد یکی از شبکه‌های خارجی به عدم استفاده از امین اسماعیل‌نژاد در سطح اول والیبال اظهار داشت: مدیران بالادستی ما غیرورزشی هستند و عدم آشنایی آن‌ها باعث این موضوعات می‌شود. چرا که وقتی امین اسماعیل‌نژاد در دوره‌ای پشت خط بازیکنانی چون «شهرام محمودی و امیر غفور» می‌ماند، مدیر ورزشی می‌تواند با اطلاع از این‌ موضوع چنین بازیکنی را برای روزی مثل امروز والیبال کشورمان آماده و از او استفاده بهینه کند.

انتهای پیام/

گفت و گو از : مجتبی بیگلری

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با تهیه‌کننده و کارگردان نماهنگ مسافران خورشید

ساخت نماهنگ تاریخی همانند فیلم تاریخی پرهزینه‌ است/ استفاده از تابلوی ظهر عاشورای مرحوم استاد اسماعیل زاده در نماهنگ

۱۵:۵۰  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب تصویر دیباچه؛

وقتی باران اشک، موسیقی زمین و آسمان می‌شود

۱۲:۴۸  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

وزارت میراث فرهنگی نگاه حمایتی به بافت تاریخی یزد داشته باشد/ سازه‌های خشتی یزد در معرض خطر سیل قرار دارد

۱۰:۳۵  -  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱