سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 16 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۹۱۹
تاریخ انتشار : ۲۱ : ۱۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۱
محسن تربیت دوست ، از کارگردانان و تهیه کنندگان با سابقه رسانه ملی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

زهرا فرود: "محسن تربیت دوست" از کارگردانان و تهیه کنندگان با سابقه رسانه ملی است که برای تولید برنامه اقتصادی، گفتگو محور و ترکیبی " پایش" در سال ۹۲ موفق به کسب سرو زرین از سومین جشنواره بین المللی جام جم شده است.او که کارگردانی فیلم سینمایی" درخت چشمه "را در کارنامه هنریش ثبت نموده در ارتباط با مجموعه جدید خود با عنوان "از خوب به عالی "که به زودی از شبکه اول سیما روی آنتن خواهد رفت می گوید: " از خوب به عالی "مجموعه مستندی است که نه تنها به قضاوت کسی نمی نشیند بلکه درآن ، کارآفرینان موفق در حوزه صنعت ، علم و کشاورزی رمز موفقیت های خود را با مخاطبان در میان خواهند گذاشت.

"محسن تربیت دوست" تهیه کننده و کارگردان مجموعه مستند" از خوب به عالی" به خبرنگار دیباچه گفت : " از خوب به عالی" مجموعه ای مستند گونه است که با رویکرد شناساندن و معرفی کارآفرینان گمنام و چهره‌های موفق کمتر دیده شده،در عرصه تولیدات مختلف تهیه و تولید شده است و در واقع این برنامه در راستای ارائه الگوهای امید آفرین و تاثیرگذار در زمینه تولیدات داخلی، دانش بنیان ،صادرات و موفقیت های شغلی جامعه روی آنتن می رود.

او افزود : این مجموعه مستند مسیر شکل گیری کسب و کار و تاثیر فرد نقش آفرین در زندگی شغلی و اجتماعی دیگران را در قالب مستندی ده دقیقه ای به نمایش می گذارد و در واقع در "از خوب به عالی " از نقش و جایگاه خانواده در راستای موفقیت های شغلی و کارآفرینی ،کشف استعدادها و اعتماد به توانمندی های فردی و تاثیر توکل نمودن بر خدا در لحظات سخت خواهیم گفت و اینکه اعتماد به توانمندی‌های فردی می‌تواند نقش بسزایی در کشف نتایج درخشان در عرصه تولیدات ایرانی و حتی دانش بنیان داشته باشد.

" تربیت دوست بیان" کرد : "از خوب به عالی" به عنوان یک مجموعه برنامه مستقل و مستند با موضوع کار و کارآفرینی در خارج از استودیو تولید شده و هیچکس را قضاوت نخواهد کرد بلکه تمام توان خود را به کار گرفته تا در قالب یک الگوی کارآفرینی با جوانان ارتباط برقرار کند.

تهیه‌کننده و کارگردان "از خوب به عالی" ادامه داد : مهمترین دستاورد در تولید این مجموعه که حاصل سفر گروه برنامه ساز در زمستان سال گذشته و بهار ۱۴۰۱ دراقصی نقاط کشور است ،معرفی الگوهای موفق در جهت کارآفرینی و انگیزه بخشی برای ایجاد کسب و کار در جوانان می باشد.

کارگردان فیلم سینمایی "درخت چشمه" اظهار داشت: موضوع این برنامه شاید به زعم مخاطب تکراری باشد اما به عنوان تهیه‌کننده وکارگردان "از خوب به عالی" مدعی هستم که این مجموعه با ساختاری متفاوت از هر آنچه که تاکنون بیننده در برنامه هایی با این سبک و سیاق دیده، ساخته شده است همچنین این مجموعه مستند علاوه بر برخورداری از آیتم داستانی از تصاویر خلاق و تکنولوژی روز جهان نیز در راستای افزایش کیفیت بصری و شنیداری خود بهره برده به گونه ای که حتی در بخش هایی از برنامه مخاطب را با تصاویر غیر متعارف مواجه می کند.

وی با بیان اینکه معرفی علم و فناوری و شناساندن تولیدات شرکت های عرصه دانش بنیان از بخش‌های مهم از خوب به عالی است افزود: امیدوارم بازخورد برنامه به گونه‌ای باشد که بتوانیم تولید آن را در فصل های متمادی ادامه دهیم و با قدردانی از کارآفرینان و معرفی آنان به عنوان سرداران اقتصادی کشور این پتانسیل را در خود افزایش دهیم تا موفق شویم امید بیشتری به جامعه تزریق کنیم . همچنین معتقدم تولید چنین برنامه هایی می تواند تاثیر بسیاری بر تشویق جوانان در راستای توجه و اعتماد بیشتر به توانایی‌های خود و سرلوحه قراردادن تجربیات افراد موفق در زندگی اجتماعی و شغلی داشته باشد .

تعداد بازدید : 0

تهیه کننده برنامه موفق" پایش" خاطرنشان کرد: مجموعه برنامه "ازخوب به عالی" شنبه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۰ که زمان پربیننده محسوب می‌شود از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و بنده که در سال ۹۲ با تولید برنامه پایش توانستم جایزه بهترین برنامه اقتصادی را در بین برنامه های سیما کسب کنم با ساخت چنین برنامه هایی که محوریت کار و کارآفرینی دارند سعی دارم به عنوان یک برنامه ساز دِین خود را به مردم به ویژه جوانان کشورم ادا سازم.

گفتنی است :این برنامه که طراحی محتوای آن بر عهده "فاطمه هاشمی" بوده در۴۰ قسمت تولید شده که با گویندگی "بهروز تشکر "از شنبه ۴ تیر قبل از خبر ساعت ۲۱ از شبکه اول سیما روی آنتن می رود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با تهیه‌کننده و کارگردان نماهنگ مسافران خورشید

ساخت نماهنگ تاریخی همانند فیلم تاریخی پرهزینه‌ است/ استفاده از تابلوی ظهر عاشورای مرحوم استاد اسماعیل زاده در نماهنگ

۱۵:۵۰  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب تصویر دیباچه؛

وقتی باران اشک، موسیقی زمین و آسمان می‌شود

۱۲:۴۸  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

وزارت میراث فرهنگی نگاه حمایتی به بافت تاریخی یزد داشته باشد/ سازه‌های خشتی یزد در معرض خطر سیل قرار دارد

۱۰:۳۵  -  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱