دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱  |  Monday, 30 January 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۱۹۰۷
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۹ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

رحیم علی آبادی، مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی درباره عملکرد فرنگی کاران کشورمان در مسابقات جام تورلیخانوف قزاقستان، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی دیباچه اظهار داشت: ملی پوشان مدالهای خوبی را به دست آوردند. البته به دلایل شخصی خیلی فرصت نمی کنم ملی پوشان را از نزدیک ببینم و اردوها را تماشا کنم به همین دلیل ارزیابی من بیشتر بر اساس نتایجی است که تا به امروز در مسابقات مختلف به دست آمده، بچه ها واقعا زحمت می کشند، نتایج کاملا تا به امروز قانع کننده بوده و بی شک باعث افتخار کشورمان است؛امیدوارم این روند در آینده حفظ شود و شاهد تکرار این مدالها باشیم.

قهر‌های « محمد بنا » از روی خوشحالی است! /  برکناری شبانه رئیس هیات کشتی تهران ، درست نبود

وی ادامه داد: آنچه که از اخبار متوجه می شویم این است که کشتی ما بعد از سالها در استانها نیز فعال شده که اتفاق بسیار خوبی است. فدراسیون دوره های مربیگری برگزار می کند، مسئله ای که بسیار جدی است و خوشبختانه فدراسیون استارت کار را زده؛ امیدوارم نتیجه به دست آمده از این کلاسها نیز برای کشتی ایران مفید باشد.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۲ مونیخ درمورد نتیجه احتمالی تیم ملی در مسابقات جهانی صربستان تصریح کرد: سال گذشته تیم های ملی ما موفق شدند نتایج بسیار درخشانی را کسب کنند، همین موضوع در حال حاضر کار تیم ملی را سخت کرده است چرا که دیگر انتظارات بالا رفته، ولی جای امیدواری است به این خاطر که برای فدراسیون این تیمها و مسابقات پیش رو اهمیت بسیار دارد. فدراسیونِ امروز ما ،نه تنها در کشور بلکه در جهان جایگاه خوبی دارد و به طور قطع،اگر با همین روند و برنامه به جلو حرکت کند باز شاهد نتایج خوب ملی پوشان در عرصه های مختلف بین المللی از جمله همین مسابقات جهان خواهیم بود.

دارنده مدال برنز رقابت‌های جهانی ۱۹۷۳ تهران با اشاره به چرخه انتخابی تیم ملی نیز گفت: چرخه انتخابی تیم ملی در اکثر ادوار مختلف و به شکل های مختلف اجرا شده است. به اعتقاد بنده چرخه انتخابی در بین کشتی گیران به ویژه جوانان ایجاد انگیزه می‌کند.

علی آبادی درخصوص قهرهای سریالی محمد بنا گفت: من با « بنا» بودم و به نوعی می توانم بگویم « بنا» را بزرگ کردم. امیدوارم این قهرها آینده خوبی داشته باشد؛ وقتی مربی همه امکانات را در اختیار دارد چرا باید از خانه خود قهر کند؟ من فکر میکنم قهرهای « محمد بنا » از روی خوشحالی است.

قهر‌های « محمد بنا » از روی خوشحالی است! /  برکناری شبانه رئیس هیات کشتی تهران ، درست نبود
این پیشکسوت کشتی در پایان با اشاره به اهمیت تربیت مربیان جوان بیان کرد: کشتی هیچ وقت روی زمین نمی ماند. هر مربی که یک روز می آید یک روز هم می رود، این چرخه کاملا طبیعی است. مهم این است که انسان یک خاطره خوب از خود به جای بگذارد. ما در حال حاضر هم مربیهای خوبی داریم ولی باید دقت کنیم مربیان مطرح فعلی ما در کنار خودشان چه تعداد مربی آموزش دادند که جایگزین خودشان کنند؛ البته این مورد را هم فراموش نکنیم که تعویض کردنها آداب دارد. به تازگی شنیدم رئیس هیات کشتی تهران را شبانه برکنار کردند این رفتارها درست نیست باید مراقب باشیم چون درغیر این صورت تنها موردی که بیشترین آسیب را خواهد دید کشتی‌مان خواهد بود.
انتهای پیام//

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گیتا ویسی، سرمربی تیم لوکس شمشیری یاس در گفت وگو با دیباچه

برای رسیدن به قهرمانی هر ریسکی را به جان می‌خریم/ لازمه ی  داشتن یک تیم ملی خوب، داشتن لیگ مناسب است

۱۷:۰۶  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
مدیر تولید وتهیه کننده گروه هوروش باند، در گفتگو با دیباچه گفت

امیدواریم "زانکو"طلسم محجوریت کنسرت‌ها را در هم بشکند!

۱۷:۴۰  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
در آستانه برگزاری متفاوت ترین رویداد سینمایی ایران!

وقتی با سکوت خبری روابط عمومی، اعضای هیات انتخاب جشنواره فجر ۴۱، بالاخره معرفی شدند!

۱۰:۳۷  -  ۲۸ دی ۱۴۰۱
کاپیتان سابق تیم‌ملی والیبال در گفت وگو با «دیباچه»

حضور داورزنی در فدراسیون خلاف قانون است/ پیکان شانس بیشتری برای قهرمانی دارد

۱۵:۲۳  -  ۲۵ دی ۱۴۰۱
پشت پرده سپرده بیشتر  و سود بیشتر ! سرمایه مردم و کشاکش بانک ها 

برخورد با بانک‌های متخلف توسط بازرسان بانک مرکزی / مدیریکی از شعب بانک آینده: سیستم این بانک با بانک‌های دیگر متفاوت است

۱۶:۵۳  -  ۲۱ دی ۱۴۰۱
نوازنده پیشکسوت سنتور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

هنر روز به روز بیشتر در انزوا فرو می‌رود!

۱۷:۰۱  -  ۱۸ دی ۱۴۰۱
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها