سه‌شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۳  |  Tuesday, 16 April 2024

دیباچه

کد خبر: ۵۱۹۰۷
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۹ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

رحیم علی آبادی، مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی درباره عملکرد فرنگی کاران کشورمان در مسابقات جام تورلیخانوف قزاقستان، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی دیباچه اظهار داشت: ملی پوشان مدالهای خوبی را به دست آوردند. البته به دلایل شخصی خیلی فرصت نمی کنم ملی پوشان را از نزدیک ببینم و اردوها را تماشا کنم به همین دلیل ارزیابی من بیشتر بر اساس نتایجی است که تا به امروز در مسابقات مختلف به دست آمده، بچه ها واقعا زحمت می کشند، نتایج کاملا تا به امروز قانع کننده بوده و بی شک باعث افتخار کشورمان است؛امیدوارم این روند در آینده حفظ شود و شاهد تکرار این مدالها باشیم.

قهر‌های « محمد بنا » از روی خوشحالی است! /  برکناری شبانه رئیس هیات کشتی تهران ، درست نبود

وی ادامه داد: آنچه که از اخبار متوجه می شویم این است که کشتی ما بعد از سالها در استانها نیز فعال شده که اتفاق بسیار خوبی است. فدراسیون دوره های مربیگری برگزار می کند، مسئله ای که بسیار جدی است و خوشبختانه فدراسیون استارت کار را زده؛ امیدوارم نتیجه به دست آمده از این کلاسها نیز برای کشتی ایران مفید باشد.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۲ مونیخ درمورد نتیجه احتمالی تیم ملی در مسابقات جهانی صربستان تصریح کرد: سال گذشته تیم های ملی ما موفق شدند نتایج بسیار درخشانی را کسب کنند، همین موضوع در حال حاضر کار تیم ملی را سخت کرده است چرا که دیگر انتظارات بالا رفته، ولی جای امیدواری است به این خاطر که برای فدراسیون این تیمها و مسابقات پیش رو اهمیت بسیار دارد. فدراسیونِ امروز ما ،نه تنها در کشور بلکه در جهان جایگاه خوبی دارد و به طور قطع،اگر با همین روند و برنامه به جلو حرکت کند باز شاهد نتایج خوب ملی پوشان در عرصه های مختلف بین المللی از جمله همین مسابقات جهان خواهیم بود.

دارنده مدال برنز رقابت‌های جهانی ۱۹۷۳ تهران با اشاره به چرخه انتخابی تیم ملی نیز گفت: چرخه انتخابی تیم ملی در اکثر ادوار مختلف و به شکل های مختلف اجرا شده است. به اعتقاد بنده چرخه انتخابی در بین کشتی گیران به ویژه جوانان ایجاد انگیزه می‌کند.

علی آبادی درخصوص قهرهای سریالی محمد بنا گفت: من با « بنا» بودم و به نوعی می توانم بگویم « بنا» را بزرگ کردم. امیدوارم این قهرها آینده خوبی داشته باشد؛ وقتی مربی همه امکانات را در اختیار دارد چرا باید از خانه خود قهر کند؟ من فکر میکنم قهرهای « محمد بنا » از روی خوشحالی است.

قهر‌های « محمد بنا » از روی خوشحالی است! /  برکناری شبانه رئیس هیات کشتی تهران ، درست نبود
این پیشکسوت کشتی در پایان با اشاره به اهمیت تربیت مربیان جوان بیان کرد: کشتی هیچ وقت روی زمین نمی ماند. هر مربی که یک روز می آید یک روز هم می رود، این چرخه کاملا طبیعی است. مهم این است که انسان یک خاطره خوب از خود به جای بگذارد. ما در حال حاضر هم مربیهای خوبی داریم ولی باید دقت کنیم مربیان مطرح فعلی ما در کنار خودشان چه تعداد مربی آموزش دادند که جایگزین خودشان کنند؛ البته این مورد را هم فراموش نکنیم که تعویض کردنها آداب دارد. به تازگی شنیدم رئیس هیات کشتی تهران را شبانه برکنار کردند این رفتارها درست نیست باید مراقب باشیم چون درغیر این صورت تنها موردی که بیشترین آسیب را خواهد دید کشتی‌مان خواهد بود.
انتهای پیام//

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
ادبیات عجیب ژیلا صادقی!

جنجال خانم مجری بعد از درگذشت رضا داوودنژاد چه بود؟

۱۲:۲۹  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
مربی تیم والیبال بانوان سایپا در گفت و گو با«دیباچه» مطرح کرد؛

تجربه بالای بازیکنان باعث قهرمانی تیم شد/ تیم قوی و جنگنده‌ای داشتیم

۱۲:۲۲  -  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
گفتگوی کمتر دیده شده دیباچه با زنده یاد رضا داوودنژاد و همسرش

غزل بدیعی همسر زنده یاد رضا داوودنژاد: به خاطر عشق، همیشه در کنار رضا بودم

۱۲:۲۰  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با کارگردان سریال «از سرنوشت»

« رضا داوودنژاد » در رفاقت، مرام و غافلگیری، دست به نقد بود!

۱۶:۳۲  -  ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
سرمربی تیم ملی ووشو در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هدف کسب بهترین نتیجه در آسیاست/ بدون تغییر ترکیب، راهی انتخابی جام جهانی خواهیم شد

۱۲:۰۸  -  ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های احساسی مارال بنی آدم، در گفتگو با ویژه برنامه «مدیا»

پروین اعتصامی، قبل از اینکه یک شاعر و ادیب باشد، یک انسان بوده است!

۱۵:۱۸  -  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویژه برنامه مدیا با سعید الهی تهیه کننده فیلم‌های سینمایی میرو و قویدل

مطمئنم شهید آوینی اگر زنده بود، به مستند «قویدل» جایزه می‌داد / باید باور کنیم که در اتاق شیشه‌ای زندگی می‌کنیم

۱۳:۱۱  -  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲