پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱  |  Thursday, 07 July 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۸۰۸
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۶ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

«احمد راستینه»، نماینده مردم شهرکرد و رئیس کمیته ورزش و جوانان مجلس در گفت و گو با دیباچه در رابطه با مشکلات فدراسیون فوتبال آن هم در آستانه جام جهانی گفت: با توجه به این که جام جهانی برای کمیسیون فرهنگی اهمیت دارد، از سرپرست و ارکان فدراسیون به همراه آقای «حمیداستیلی» سرپرست تیم ملی برای یک جلسه دعوت کرد و عزیزان به جلسه کمیسیون تشریف آوردند. دغدغه های نمایندگان به این بزرگواران انتقال داده شد.
برای این که بتوانیم قدمی در حمایت از تیم ملی برداریم یک کمک مالی ویژه ۵۵ میلیارد تومانی اختصاص دادیم. سعی داریم تا فدراسیون و تیم ملی با دغدغه کمتری برای جام‌جهانی آماده شود.

وی تاکید کرد: در ادامه بنا بر این شد که در یک برنامه مشخص موضوع حمایت از تیم ملی در جام جهانی توسط فدراسیون پیگیری شود. البته ذکر این موضوع را لازم می‌دانم که مسیر انتخاب رئیس جدید فدراسیون باید مسیر مشخص و مسیر درستی باشد.

« راستینه »  در رابطه با حضور اسکوچیچ بر روی نیمکت تیم ملی در جام‌جهانی اظهار داشت: مباحث فنی تیم ملی بر عهده ارکان فدراسیون و سرپرست محترم آن است. مجلس در این موارد نه وظیفه‌ و نه قصد و تمایلی جهت ورود به این موضوع دارد.

کمک مالی ویژه ۵۵ میلیارد تومانی در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران اختصاص دادیم / مسیر انتخاب رئیس جدید فدراسیون باید مسیر مشخص و درستی باشد

نماینده شهرکرد ادامه داد: البته مجلس با رصد دقیق به دنبال این است که هیچ حاشیه‌ای وارد ورزش کشور نشود. اما طبیعتا کسانی هستند که به دنبال دیده شدن با حاشیه‌ها هستند تا به این وسیله به ورزش کشور آسیب وارد کنند، حتما مجلس اجازه چنین کاری را با نظارت خود نخواهد داد.

رئیس کمیته ورزش و جوانان مجلس  در رابطه با پایان مسابقات لیگ فوتبال با قهرمانی استقلال خاطر نشان کرد: طبیعی است یک سال پرسپولیس، یک سال استقلال و یک سال تیمی دیگر قهرمان شود و بنده برای تمامی تیم‌های فوتبال کشور آرزوی موفقیت دارم.

این نماینده مجلس در پایان و در تشریح وضعیت ورزش کشور تصریح کرد: بعد از تصویب هنوز آیین‌نامه شرح وظایف وزارت ورزش و جوانان که باید نوشته می‌شد، به جایی نرسیده و تا زمانی که این شرح وظایف نوشته و اعمال نشود، بنده به عنوان قانون‌گذار احساس می‌کنم قدمی برای توسعه و ایجاد زیر ساخت‌های مناسب برای ورزش کشور برداشته نشده است. با گذشت نزدیک به دوسال از تصویب، این موضوع به سر انجام نرسیده است. به وزیر محترم ورزش و دولت محترم متذکر می‌شوم که هرچه زود‌تر آیین‌نامه قانون مصوب را به مجلس ارائه بدهد.

گفت و گو از : مجتبی بیگلری

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو «دیباچه» با علیرضا رئیسیان تهیه کننده و کارگردان مطرح سینمای ایران

اتفاقی که سال ۵۶ در سینمای ایران افتاد، درحال تکرار است / سازمان سینمایی نمی‌تواند مانع حضور فیلم‌های ایرانی در جشنواره‌های بین المللی شود

۱۷:۰۸  -  ۱۲ تير ۱۴۰۱
سید شاهین موسوی، بوکسور ملی پوش کشور و نفر پنجم بوکس جهان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

برای حضور در المپیک فرانسه باید تغییر وزن بدهم / متاسفانه ما در هیج مسابقه ای با رقبای خود حضور پیدا نمی کنیم

۱۲:۳۱  -  ۱۲ تير ۱۴۰۱
حمیدرضا مهدی پور تهیه کننده برنامه طنز «دی بی سی فارسی» در گقت و گو با دیباچه مطرح کرد:

هدف اصلی ما از تولید برنامه «دی بی سی فارسی» شکستن هژمونی شبکه‌های معاند بود / با استقبال خوب مدیران جدید رسانه ملی به تلویزیون آمدیم

۱۵:۳۳  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
غفلت بزرگ در حوزه نمایشنامه نویسی

چرا بیشتر نمایش‌های روی صحنه، برگرفته از نمایشنامه‌های خارجی است؟

۱۳:۰۱  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
احمد شفیعی، تهیه کننده سریال « آقای قاضی » در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

این اولین ژانر درام قضایی در قالب یک سریال است / بهزاد خلج در نقش یک قاضی واقعی ظاهر شد / فصل دوم سریال آقای قاضی بزودی ساخته می‌شود

۱۷:۰۸  -  ۰۶ تير ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار