جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱  |  Friday, 07 October 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۷۳۷
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۲ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

به گزارش دیباچه ، در روزهای اخیر ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد و در صدر اخبار قرار گرفت که در آن رضا رویگری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از بستری شدنش در آسایشگاه سالمندان کهریزک خبر داد و از این موضوع ابراز ناراحتی کرد؛ به طوری که در بخشی از صحبت هایش اظهار کرد: « پس از ۶۰ سال کار مرا به این جا آورده اند و نمی توانم برای کارم به کسی زنگ بزنم و یا آن ها با من تماس بگیرند و همچنین من را ممنوع الملاقات هم کرده اند و این جا برایم مثل زندان می ماند و به همین دلیل، از طرفداران خوبم که کم هم نیستند می خواهم به من کمک کنند و مرا از این جا بیرون بیاورند.»

مردم، مسائل شخصی و خانوادگی افراد و هنرمندان را قضاوت، تفسیر و تحلیل نکنند
پس از آن بسیاری از مردم و هنرمندان، از این موضوع ابراز ناراحتی و تأسف کردند تا این که روز گذشته، ویدیویی از دیدار برخی از چهره های مشهور مثل علیرام نورایی، شهربانو منصوریان و... و علیرضا اصغری، یکی از خیّران جوان و همچنین تماس تصویری پرویز پرستویی با این هنرمند منتشر شد. از اینرو، علی رام نورایی بازیگر، در گفت و گو با دیباچه در خصوص این موضوع گفت: بدنبال ویدئوی منتشر شده، امیدواریم بتوانیم اقدامات خوبی برای رضا رویگری هنرمند کشورمان انجام دهیم تا وضعیت روحی و جسمیشان بهتر شود و شرایط به نحوی پیش برود که از آسایشگاه کهریزک مرخص شوند. همانطور که می دانید، روز گذشته به همراه آقای علیرضا اصغری و خانم شهربانو منصوریان و جمعی از دوستان به آسایشگاه کهریزک رفتیم و در این میان، آقای پرویز پرستویی به دلیل این که خارج از کشور بودند به صورت تصویری با آقای رویگری تماس برقرار کردند و جویای احوالشان شدند و به لطف آقای پرستویی این اتفاق صورت گرفت.
تقریبا حال عمومی آقای رویگری خوب است اما متاسفانه شرایط روحیشان به دلیل شرایط بستریشان در کهریزک مناسب نیست و به طور کلی، اتفاقات مثبت و خوبی رقم خورد و ان شاءالله اقدامات بهتری هم انجام شود.
او ادامه داد: از مردم درخواست می کنیم که برای سلامتی آقای رویگری دعا کنند و مسائل شخصی و خانوادگی افراد و هنرمندان را قضاوت، تفسیر و تحلیل نکنند و اجازه دهند که این خانواده آرامش داشته باشند. امید این که سلامتی کامل برای آقای رویگری حاصل بشه و در حال تلاش هستیم که اتفاق های خوبی رقم بخورد و این هنرمند کمتر اذیت شوند و خیال این مرد نازنین راحت و آسوده باشد.

گفت و گو از : فاطیما میرزایی دخت

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با سردار سرتیپ "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تولید آثار در این عرصه حمایت همه جانبه خواهد کرد/ "موقعیت مهدی" اثری با روایت صحیح بود

۱۰:۰۵  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۱
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱