چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱  |  Wednesday, 25 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۶۳۵
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۶ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

فرمانده کل انتظامی کشور با اولتیماتوم به خودروسازان اعلام کرد که اگر خودروسازان خودرویی را تولید کنند که استانداردهای لازم را نداشته باشد، حتما مانع از فروش آن خواهیم شد.

به گزارش دیباچه ، سردار حسین اشتری در رزمایش طرح نوروزی پلیس و دستگاه‌های امدادی و خدماتی در سال ۱۴۰۱ گفت:  باید کاری کنیم که سوانح رانندگی به کمترین حد خود برسد، البته کارهای بزرگی انجام شده و با توجه به شاخص‌ها و استانداردها ما کاهش‌های زیادی داشتیم، اما همین تعداد سوانح و جانباخته نیز مورد قبول نیست و حتما باید کمتر شود.

مانع از فروش خودرو‌های غیراستاندارد می‌شویم

وی با اشاره به تشکیل جلسه شورایعالی ایمنی و حمل و نقل ترافیک در روز گذشته ادامه داد: این جلسه پس از هشت سال و به ریاست رییس جمهور و با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار شد و در آن تصمیمات خیلی خوبی اتخاذ شد.

وی یکی از موارد طرح شده در این جلسه را ایمنی و کیفیت خودروهای تولید داخل برشمرد و گفت: باید خودروی ایمن دست مردم باشد و از هر لحاظ استانداردها در آن رعایت شده باشد. رییس جمهوری نیز تاکید کرد که باید با خودروهای غیرایمن برخورد شود.

اشتری با اولتیماتوم به خودروسازان اعلام کرد: اگر خودروسازان خودرویی را تولیدکنند که استانداردهای لازم را نداشته باشد، حتما مانع از فروش آن خواهیم شد.

فرمانده کل انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه باید کاری کنیم تا سوانح حوادث رانندگی به کمترین حد ممکن برسد، خاطر نشان کرد: معتقدیم که می شود با همکاری تمام دستگاه ها این آمار را کاهش داد به شرط آنکه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و دستورالعمل های لازم اجرا شود و در این صورت ما مطمئنا به این هدف خواهیم رسید.

سردار اشتری از همراهی مردم با مسئولان در صحنه های مختلف قدردانی کرد و گفت: من تشکر می کنم از مردم که در تمام عرصه‌ها با پلیس همراه بودند و از آن‌ها می‌خواهم که در مأموریت نوروزی پلیس نیز همکاری لازم را با مأموران ما داشته باشند.

وی قانون گریزان را به افرادی توصیف کرد که سبب سلب آرامش و سلامت خودشان و دیگر شهروندان می شوند و افزود: ما با این افراد قاطعانه برخورد خواهیم کرد. من تأکید کرده‌ام که برخورد مأموران پلیس با تخلفات مقتدرانه اما توأم با رعایت احترام باشد.

اشتری با بیان اینکه عمده رانندگان رانندگانی هستند که قوانین را رعایت می کنند، گفت: اما آن دسته از رانندگان قانون گریز نیز باید بدانند که پلیس با تخلفاتشان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه پیش بینی می‌کنیم که امسال سفرهای نوروزی افزایش ۳۰ درصدی در مقایسه با سال قبل داشته باشد، تصریح کرد: در طول این ایام همکاران پلیس در کنار مردم هستند. من از خانواده مأموران و تمام عزیزان حاضر در طرح نوروزی بابت صبوریشان تشکر می کنم.

فرمانده کل انتظامی کشور در رابطه با نقاط حادثه خیز ترافیکی نیز گفت: در این خصوص دو کار انجام شده است، یک کار کوتاه مدت که شامل آشکارسازی نقاط حادثه خیز برای رانندگان است و دوم رفع اصولی این نقاط و ایمن سازی نقاط حادثه خیز است. همچنین امیدواریم که مشکلات صنعت خودرو نیز رفع شود.

به گفته وی، بیش از ۷۵ هزار نفر برای خدمت رسانی به مردم در ایام سفرهای نوروزی در آماده باش قرار دارند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار