دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱  |  Monday, 23 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۴۹۳
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۳ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۰
کارگردان فیلم سینمایی" لایه‌های دروغ"با دیباچه مطرح کرد؛

زهرا فرود : "رامین سهراب "کارگردان فیلم سینمایی "لایه های دروغ" ضمن بین المللی خواندن ساختار قصه این فیلم می‌گوید :بزرگ‌ترین مشکل تولید "لایه های دروغ"، توقیف ماشین کرایسلر و بُریدن جریمه سنگین برای ما بود .

"رامین سهراب" کارگردان فیلم سینمایی "لایه های دروغ "به خبرنگار دیباچه گفت: این فیلم که در ژانر اکشن تهیه و تولید شده ،روایتگر داستان زندگی یک آتش‌نشان است که در مسیر رسیدن به همسرش با مشکلات بسیاری روبرو می شود و در انتها قهرمان داستان به موضوعاتی دست می یابد که ماجرای لایه های دروغ است .

او افزود : از آنجا که ژانر اکشن و به تبع آن قهرمان و قهرمان پروری در این گونه آثار، در سینمای ایران کمرنگ است و بیشتر تولیداتی که به چرخه اکران راه می یابند از مضامین اجتماعی و طنز برخوردار هستند بنابراین، معتقدم ورود این فیلم به سینما می‌تواند این عرصه را به جهت ژانر تکان دهد. همچنین امیدوارم "لایه های دروغ "به عنوان اثری به یاد ماندنی در تاریخ سینمای کشور به ثبت برسد و به عنوان افتخاری برای هنر کشور مطرح شود.

"سهراب "که خود در این اثر به ایفای نقش پرداخته ادامه داد: امیدوارم فیلم سینمایی" لایه‌های دروغ "که در بستر هنر های رزمی ساخته شده بتواند در سینمای کشور جا بیافتد و مورد استقبال قرار گیرد و به طور کل می توان مدعی بود دیگر زمان آن رسیده که مردم کشور به جای علاقمندی و تماشای آثار اکشن هالیوودی ساخته های اکشن مختص به سینمای سرزمینشان را به تماشا بنشینند.

لایه‌های دروغ، می‌تواند ژانر اکشن را در ایران تکان دهد!

کارگردان این فیلم سینمایی با بیان اینکه" لایه های دروغ" یک اکشن با استانداردهای خاص و جهانی است افزود: یکی از چالش‌های این پروژه که در مسیر ساخت با آن مواجه شدیم ورود ماشین کرایسلر به همراه دوربین و مقداری تجهیزات بود که تصمیم داشتیم از آنها به ویژه ماشین ، در فیلم استفاده کنیم و این امر تا حدودی انجام شد اما به دلیل شکستگی پا مجبور شدم به فنلاند باز گردم و بعد از دوسال که برای ادامه فیلمبرداری به ایران بازگشتم ،متاسفانه پلیس ضمن ضبط ماشین و جریمه بسیار سنگین که برای آن قائل شد ،تمام حساب هایم را نیز مسدود نمود وتمام این موارد سختی های بسیاری را برایمان ایجاد کرد به گونه ای که برای آماده سازی فیلم جهت حضور در جشنواره دچار مشکل شدیم ولی به هرحال فیلم را به جشنواره فجر رساندیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها