شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۱۴۱
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۱۰ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
تهیه کننده سریال «سایبری» گفت: به تازگی تیتراژ پایانی «سایبری» تهیه شده است و این مجموعه با پایان سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» به روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

دیباچه:

سعید کمانی تهیه کننده سریال «سایبری» گفت:‌ بیش از یک ماه از تدوین نهایی این سریال گذشته و منتظر هستیم تا سریال بروی آنتن رود

دیباچه-سایبری


وی ادامه داد:‌ طبق اعلامی که به ما شده قرار است تا بعد از اتمام پخش سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار»‌ سریال «سایبری» از شبکه پنج پخش شود.

این تهیه کننده با اشاره به خواننده تیتراژ این سریال نیز بیان داشت:‌به تازگی تیتراژ پایانی «سایبری» به خوانندگی محمد ارشدی، ترانه یاحا کاشانی و تنظیم انوش تقوی تهیه شده است که قرار است پایان بندی این سریال باشد.

سریال «سایبری» در 12 قسمت 40 دقیقه‌ای به کارگردانی احمد معظمی و بازی: روح اله کمانی،‌نیلوفر شهیدی،سارا منجزی،علی ثانی فر،‌سجاد دیر مینا و ... از شبکه پنج بروی آنتن خواهد رفت.

فارس نوشت: «سایبری» یک سریال آموزشی است و به کلاهبرداری‌هایی می‌پردازد که برای آدم‌های معمولی اتفاق می‌افتد. معضلات فضای مجازی در محوریت قصه‌های این پروژه قرار دارد که در 26 قسمت روایت می‌شود.

سایر عوامل این سریال عبارتند از تهیه‌کنندگان: سعید کمانی و ناصر معماریان، ‌کارگردان‌: احمد معظمی، ‌برنامه ریز‌: زهرا محبی، ‌انتخاب بازیگر و بازیگردان: سیامک راشدی، ‌دستیاران کارگردان‌: کیامک فرهنگ و علیرضا رضوانی، ‌منشی صحنه: مرجان شاهوردی، ‌عکاس‌: علیرضا رضوانی، ‌مدیر تصویربرداری: طاهر چگونیان، ‌دستیاران: محمد کومیجانی، مصطفی رهنما، ‌طراح صحنه و لباس: سمیرا شجاعی، ‌دستیاران‌: حامد امانی و ندا محمد خانی، ‌طراح گریم: فرشته گودرزی، ‌اجرا گریم‌: کامیار آشورنیا، ‌صدابردار: علی قاسمی، ‌مدیر تولید‌: علی محمودی، ‌مدیر تدارکات‌: مجتبی بوریاچی
برچسب ها: دیباچه ، سایبری
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹