سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰  |  Tuesday, 18 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۴۰۸
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۳ - ۲۳ دی ۱۴۰۰
روایت تلخ کارگردان سریال «خواب و بیدار» از روز‌های پایانی عمر مرحوم سیامک اطلسی

 مهدی فخیم‌زاده همبازی زنده‌یاد سیامک اطلسی در «موج اول» می‌گوید او از همان وقتی که کرونا آمد، خانه‌نشین شده بوده بود. وقتی به این سریال پیوست، حال و روز خوبی نداشت، ولی وقتی دو روز بعد از پایان تصویربرداری‌ نقشش خبر دادند فوت کرده است، همه شوکه شدیم.

شاید باورش سخت باشد که اصغرکپک سریال «خواب و بیدار» که ده‌ها نقش خاکستری در ژانرهای جنایی بازی کرده این بار بخواهد در نقش یک پزشک ظاهر شود اما این کار هم از دست او ساخته است و مهدی فخیم‌زاده، نویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوتی که نامش همیشه با سریال‌های جنایی و پلیسی گره خورده، در تازه‌ترین نقش‌آفرینی‌اش در سریال جدید «موج اول»، نقش دکتر جهان را بازی می‌کند.

 مهدی فخیم‌زاده: سیامک اطلسی را سر صحنه سریال دیدم، حال مساعدی نداشت؛ او به خاطر کرونا خانه نشین شد

سریالی که دیگر بازیگرش، سیامک اطلسی چهارم مهر ۱۴۰۰ در اثر ابتلا به کرونا درگذشت و فخیم‌زاده در موردش چنین می‌گوید: «واقعیت من دقیق نمی‌دانم ایشان به چه علتی (کرونا یا بیماری دیگر) از میان ما رفتند، اما همه ما داغدار و متأثر شدیم. وقتی شنیدم که قرار است سیامک نقش دکتر نوروزی را بازی کند، من گفتم که سیامک که به این رل نمی‌خورد؛ سیامکی که من در خاطرم بود آدم پرانــرژی در نقش‌های پرتحرک بود. بعید می‌دانم به نقش پزشکی که بیمار است و انرژی چندانی برای ادامه کار ندارد مناسب باشــد. گفتند شما ایشان را به تازگی ندیده‌اید! اما وقتی سر صحنه او را دیدم متوجه شدم که چندان حال مساعدی ندارد. احواالش را جویا شــدم و یاد گذشته کردیم. اما خیلی حالش خوب نبود. البتــه برای بازی و بیان دیالوگ‌ها مشکلی نداشت. گفتم از کی این‌گونه شدی؟ گفت از همان وقتی که کرونا آمد من خانه‌نشین شده و باشگاه نرفته و این‌گونه شدم.

 مهدی فخیم‌زاده: سیامک اطلسی را سر صحنه سریال دیدم، حال مساعدی نداشت؛ او به خاطر کرونا خانه نشین شد

دو روز بعد از پایان تصویربرداری‌اش خبر دادند برای از دست دادن چنین هنرمندی که فوت کرده است. واقعا متأسف شدیم. روحش شاد.»

منبع : همشهری

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا

پخش بی رویه انیمیشن‌های خارجی در پلتفرم‌ها، مانع رشد و توسعه انیمیشن داخلی است

۱۱:۲۴  -  ۲۷ دی ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با آقای دوبلور و آقای مجری- بازیگر درباره برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران

شروین قطعه‌ای: از نمایشگاه مجازی کتاب استقبال چندانی نخواهم کرد / کیوان ساکت‌اف: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب به محیط زیست کمک می‌کند

۱۶:۵۹  -  ۲۲ دی ۱۴۰۰
تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی "چیا" به دیباچه گفت

فیلمنامه و قصه جذاب، تضمین کننده موفقیت انیمیشن‌ها در بازار نابرابر تولیدات داخلی و خارجی است

۱۵:۳۶  -  ۲۱ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها