سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 24 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۳۹۳
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۷ - ۲۱ دی ۱۴۰۰

« افشین سیاهپوش »  می گوید موسیقی پاپ یکنواخت و تکراری شده است و بیشتر خواننده ها کپی می کنند یعنی بسیاری از موسیقی های که امروزه در حوزه پاپ می شنویم از موسیقی کشورهای دیگر کپی شده است.
« افشین سیاهپوش » خواننده و ترانه سرا در گفتگو با خبرنگار موسیقی « دیباچه »  درباره کارهای جدید خود گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار دو اثر موسیقایی هستم که این آثار عاشقانه است و ضبط آنها تمام شده است و به زودی همراه با ویدیو کلیپ منتشر می شود. متاسفانه چون جمع آوری آلبوم هزینه بر است و بازگشت مالی ندارد در نتیجه آثار را به صورت تک ترک و به همراه ویدیو کلیپ منتشر می کنم که خوشبختانه خیلی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

بسیاری از هنرمندان سعی می‌کنند در آشفته بازار موسیقی حضور نداشته باشند/ در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار دو اثر موسیقایی هستم
این خواننده درباره موسیقی پاپ تاکید کرد: در دوره ای که ما موسیقی را شروع کردیم، هنرمندان برای این هنر ارزش قائل بودند، ولی در چند سال اخیر فقط می بینیم یک سری به اسم هنرمند به صحنه می روند که اصلا موسیقی را نمی شناسند و فقط به دنبال این هستند که کنسرت برگزار کنند تا بتوانند به کمک آن درآمد داشته باشند.
این ترانه سرا افزود: دلیل این موضوع این است که به موسیقی با دید تجاری نگاه می شود و اصلا به این توجه ندارند که باید موسیقی درست ارائه شود تا بتوانیم فرهنگ سازی کنیم. موسیقی پاپ اگر فکر شده و درست ارائه شود  می شود ازآن دفاع کرد ، زیرا انواع موسیقی برای یک جامعه لازم است.
وی در ادامه عنوان کرد: بسیاری از هنرمندان سعی می کنند در این آشفته بازار موسیقی حضور نداشته باشند و بسیاری از آنها ترجیح می دهند سکوت کنند و آیندگان  درباره هنر آنها اظهار نظر کنند. موسیقی پاپ یکنواخت و تکراری شده است و بیشتر خواننده ها کپی می کنند. بسیاری از موسیقی های که امروزه در حوزه پاپ می شنویم، از موسیقی کشورهای دیگر کپی شده است و من نمی دانم چرا مردم با اینکه متوجه این دورویی می شوند ولی چرا باز این قطعات کپی شده را گوش می کنند.
این هنرمند در پایان گفت: من همیشه به هنرجویان خودم می گویم که در کنار موسیقی به شعر و ترانه اثری که منتشر می کنند بیشتر توجه کنند زیرا ترانه مهم ترین بخش است و وقتی در کنار موسیقی قرار می گیرد می تواند بیشتری تأثیرگذاری را داشته باشد ولی متاسفانه آشفتگی در حوزه شعر و ترانه بیداد می کند.


گفتگو از غزاله سعادتی

برچسب ها: افشین سیاهپوش
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها