اندیشه فولادوند برای بازی در فیلم «مرداد» به کارگردانی بهمن کامیار قرارداد بست و قرار است در فیلمی متعلق به سینمای اجتماعی بازی کند و به زودی مقابل دوربین فرشاد محمدی خواهد رفت.

دیباچه-اندیشه فولادوند


 اندیشه فولادوند پیش از این در فیلم هایی چون «سربازهای جمعه»، «مریم مقدس» و «سن پترزبورگ» بازی کرده است و در فیلم «مرداد» در یکی از نقش های کلیدی ایفای نقش می کند. فیلم سینمایی «مرداد» که فیلمنامه آن را نیز بهمن کامیار نوشته است به تهیه کنندگی محمود فلاح تولید خواهد شد.

فیلم سینمایی «مرداد» در حال حاضر  مراحل پایانی پیش تولید را می گذراند و فیلمبرداری آن به زودی آغاز خواهد شد. تمام صحنه های این اثر سینمایی در لوکیشن های داخلی و خارجی در تهران فیلمبرداری خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «مرداد» چنین آمده است: چه مردادی شود بهمن کنار تو، من از غوغای ابر و آسمان می فهمم اینجایی.

برنا نوشت: فرشاد محمدی مدیر فیلمبرداری، خسرو کیوانمهر مدیر صدابرداری، محسن دارسنج طراح گریم، حجت اشتری طراح صحنه و لباس، سجاد رحیمی مدیر تولید، امین قوامی مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، فرشته عروجی منشی صحنه، زهرا مصفا عکاس و میثم محمدی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند.