دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 25 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۱۳۰۱
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۶ - ۰۴ دی ۱۴۰۰
منصور ضابطیان به زودی یک ویدئو برای پاسخ به مردم منتشر می‌کند

به گزارش دیباچه ، ویدئویی به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است که نشان از یک سوتی مافوق عجیب در صداو سیما می دهد. 

آنطور که حالا رسانه های رسمی کشور هم به آن پرداخته اند ، ظاهرا ماجرا از این قرار است که در برنامه ای با اجرای منصور ضابطیان و تهیه کنندگی جواد فرحانی ، رشید کاکاوند مجری شناخته شده تلویزیون ، حضور پیدا می کند و برنامه سازان این برنامه هم  همراه با مهمان این برنامه به صورت کاملا هماهنگ ،یک آیتم تولیدی را به جای یک برنامه زنده به مخاطب قالب می کنند ( زنده نمایی ) . البته این موضوع زنده نمایی در صدا و سیما بارها پیش آمده و به شکل های مختلف هم رسانه ای شده و هر بار هم عوامل برنامه ها و روابط عمومی صدا و سیما با پاسخ های کودکانه ای تلاش کردند به قول معروف قضیه را ماست مالی کنند و قطعا  تجربه نشان داده اینبار هم عوامل این برنامه این کار را خواهند کرد . 

تعداد بازدید : 0

در ویدئویی که در فضای مجازی دست به دست می شود ،  رشید کاکاوند به‌عنوان مجری در ویژه‌برنامه زنده شب یلدای شبکه چهار حضور داشته است و  آن طرف در شبکه دو در اتفاقی واقعا خنده دار  آرم زنده را می بینیم و  مجری ای  که  ( منظور رشید کاکاوند )  برای گرفتن فال حافظا حضور پیدا کرده است . هرچند کاکاوند این قضیه را جور دیگری توجیه کرده و خودش را به نوعی تبرئه ،اما آنچه از محتوای فیلم کاملا مشخص هست، همگی دوستان  در این سناریو جذاب! دست داشتند!

به قول خبرگزاری ایسنا که گفت : آنچه که در شبکه دو عرضه شد، دیگر فقط یک زنده‌نمایی نبود و عملا مرزهای خلاف واقع‌ گویی و تحریف و تقلب را در مواجهه با مردم به عنوان مخاطب درنوردیده بود.

در ادامه ، آنطور که خبرنگار دیباچه از منصور ضابطیان پیگیر این ماجرا شده ، این مجری قرار است به زودی ویدئویی در  فضای مجازی منتشر کند تا پاسخ این سوال را بدهد که  « مگر می‌شود که یک نفر همزمان با دو پوشش مختلف در دو برنامه زنده حضور داشته باشد؟! ».

البته ضابطیان این نکته را هم تاکید کرد که او فقط مجری این برنامه بوده و تهیه کننده این برنامه یعنی جواد فرحانی باید پاسخگو باشد. 

حال اینکه تهیه کننده مقصر این اتفاق است قطعا در آن شکی نیست اما قبل از تهیه کننده مدیر پخش و مدیر شبکه باید پاسخگوی این عمل غیرحرفه ای باشند که با چه اجازه ای این کار صورت گرفته است. 

امین نوروزی ، مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار نسبت به این موضوع هم واکنش نشان داده و گفته است که  « ویژه‌برنامه شب یلدای این شبکه زنده بوده است و کاکاوند در آن لحظه قطعا در استودیوی شبکه چهار حضور داشته است.» 

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
در گفت و گو دیباچه با کارگردان مجموعه انیمیشن "دشت پرماجرا" مطرح شد

مخاطبان، تفاوت‌های قابل توجهی را در انیمیشن « دشت پرماجرا » مشاهده می کنند!

۱۷:۰۱  -  ۱۹ شهريور ۱۴۰۲
پژوهشگر فرهنگ عامه و موسیقی نواحی و آیینی در گفتگو با دیباچه:

ایرانیان در طول قرن‌ها یادگرفتند در سوگ یا سور به یاد خدا باشند/ پیشنهاد ثبت ملی مناقب خوانی به عنوان میراث موسیقی ایران

۱۵:۴۸  -  ۲۲ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با دبیر علمی مرحله استانی جشنواره شعردفاع مقدس و مقاومت ویژه تهران

جشنواره شعر دفاع مقدس و مقاومت بستر مناسبی برای شاعران حوزه ادبیات پایداری است

۱۵:۱۸  -  ۱۹ شهريور ۱۴۰۲
سرمربی سابق تیم ملی والیبال بانوان در گفتگو با دیباچه؛

دهمی آسیا نتیجه جوان گرایی است/ حضور ۷ تیم در لیگ امسال تاثیر منفی دارد

۱۵:۴۱  -  ۱۸ شهريور ۱۴۰۲