چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۹۴
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۱۴ - ۰۵ دی ۱۴۰۰

 محمدحسین توتونچیان، مدیر موسسه فرهنگی و هنری ققنوس و از تهیه‌کنندگان و کنسرت‌گذاران حوزه موسیقی  در گفتگو با دیباچه از چند و چون برگزاری یا لغو کنسرت های موسیقی گفت که در ادامه می خوانید : 

-با توجه به ورود اُمیکرون و امکان تعطیلی مجدد تجمعات و کنسرت ها در سالن های سر پوشیده آیا ممکن است کنسرت های تهران و کیش لغو شود؟

 آنچه که در جهان اتفاق افتاده همه تجمع ها لغو شده است و ما تور جهانی رضا بهرام را در 14 شهر اروپایی داشتیم که به محض رویه و روند پر سرعت اُمیکرون کلیه کنسرت ها لغو شد، بنابر این بالطبع شیوع این سویه جدید هم در کشور ما دیده شده و قرار هست در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا این موضوع بررسی شود که این کنسرت ها اتفاق می افتد یا خیر؟

به هر حال مجوزهایمان را از مراکز ذیربط گرفتیم و بلیت هایمان را هم فروختیم و منتظر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا ببینیم بعد از دوسال می توانیم در خدمت مردم هنر دوست کشورمان باشیم یا خیر؟البته جان و سلامتی مردم از هر چیزی برایمان مهمتر است و نزدیک به دو سال است که هیچ کنسرتی نداشتیم و میتوانیم صبر داشته باشیم و مردم را هم به صبر دعوت کنیم و متاسفانه کار دیگری نمی شود انجام داد.
به هر حال امیدواریم هر تصمیمی گرفته می شود بهترین تصمیم باشد، اما ما همیشه آماده خدمتگزاری و خدمت رسانی به مردم هنردوست کشورمان هستیم.

تور جهانی رضا بهرام در 14 شهر اروپایی، به دلیل سرعت ویروس اُمیکرون  لغو شد / برای اجرای کنسرت ها در ایران، منتظر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

- در  شهرهای کیش و تهران چه کنسرت هایی اجرا خواهد شد؟

در کیش که هر شب برنامه داشتیم ولی به تازگی در هتل اسپیناس تهران اجرای کنسرت داریم و در حال تبلیغات و اطلاع رسانی هستیم و صفحه فروش بلیت رضا بهرام را باز کردیم تمام بلیت هایش فروخته شد، هوروش بند را باز کردیم و در حال فروش بلیت هستیم، در حال فروش بلیت های چارتار و باقی خوانندگانمان هستیم ، البته ریوندی هم در سایت ما بلیت هایش فروخته و برنامه اش هم در سالن وزارت کشور برگزار می شود .
به محض اینکه اطلاع رسانی شود که کنسرت ها لغو شود، ظرف ده دقیقه سامانه ایران کنسرت قدرت و توانایی این را دارد که کلیه وجوه مردم را به حسابشان بر می گرداند.

-کنسرت آقای رضا صادقی در استانبول برقرار است یا خیر؟ تراک جدیدی هم در این کنسرت اجرا می کنند؟


بله هنوز این کنسرت در ترکیه لغو نشده است . کنسرت مجموعه ای از تراکهای نوستالژی و جدید هست و مردم دوست دارند از آهنگهایی که باهاشون خاطره دارند زمزمه کنند و ان شاءالله یک تراک جدید هم خواهند داشت.

-خبر جدیدی برای مخاطبان دیباچه دارید که هنردوستان خوشحال شوند؟

به امید خدا در حال طی کردن پروسه اخذ مجوز برای یک خواننده بسیار بسیار با استعداد هستیم که از لس آنجلس دعوتنامه دارد و کارهایی که اجرا کرده بسیار مورد پسند مخاطبان قرار گرفته است و ایشان یک خواننده ، نوازنده ، آهنگساز و تهیه کننده بسیار قابل به نام یاسین ترکی است که امیدوارم پس از اخذ مجوز بزودی شاهد اجرای کنسرت های ایشان باشیم.

تور جهانی رضا بهرام در 14 شهر اروپایی، به دلیل سرعت ویروس اُمیکرون  لغو شد / برای اجرای کنسرت ها در ایران، منتظر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

-با تشکر از اینکه وقت برای مصاحبه با پایگاه خبری دیباچه گذاشتید.

سپاس از شما

گفتگو از : افسانه صدیقی 

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱