چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰  |  Wednesday, 26 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۸۰
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۱۷ - ۲۸ آذر ۱۴۰۰
یک برنامه مخصوص گوشی هوشمند مدعی شد

به گزارش دیباچه ، به نقل از فون آرنا، از آنجا که شاید داروخانه‌ها و خرده فروشان تست‌های کرونا را تمام کرده باشند و شما به آن‌ها نیاز داشته باشید، می‌توانید از گوشی هوشمندتان و یک برنامه مخصوص برای انجام تست استفاده کنید. گفته می‌شود برنامه Detect دقت ۹۷.۳ درصدی در تست PCR را ارائه داده و نتیجه را هم در حدود یک ساعت به شما می‌دهد. این آزمایش با گوشی هوشمند شما و برنامه Detect که به ترتیب در App Store و Google Play Store برای iOS و اندروید منتشر شده در دسترس است.

تست کرونا را با دقت دقت ۹۷.۳ درصدی انجام دهید!

در حالی که برخی از تست‌ها ممکن است گیج کننده باشند، پیروی از دستورالعمل‌هایی که به صورت ویدئویی در این برنامه ظاهر می‌شوند، روند استفاده از Detect را تقریباً بی خطا می‌کند. ویدئو‌ها که دستورالعمل‌های گام به گام را نشان می‌دهند، دارای یک تایمر شمارش معکوس هستند تا تضمین کنند که دستورالعمل‌ها را دقیق دنبال می‌کنید. حتی می‌توانید قبل از رفتن به مرحله بعدی، هر ویدئو را دوباره پخش کنید.

این آزمایش مستلزم استفاده از تلفن هوشمند و برنامه است، زیرا نتایج به مقامات بهداشت عمومی مرتبط مطابق با الزامات محلی، ایالتی و فدرال در آمریکا گزارش می‌شود.

کیت پایه، که شامل یک تست و هاب قابل استفاده مجدد است، با قیمت ۷۵ دلار در وب سایت Detect در دسترس است و هر آزمایش ۴۹ دلار برای فرد هزینه خواهد داشت. در مورد انواع سویه‌های کرونا که این تست می‌تواند تشخیص دهد، شرکت می‌گوید: "تست Detect با تجزیه و تحلیل بیوانفورماتیک نشان داده می‌شود تا همه انواع سویه‌ها، از جمله دلتا و Omicron را شناسایی کند."

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها