پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱  |  Thursday, 07 July 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۸۰
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۱۷ - ۲۸ آذر ۱۴۰۰
یک برنامه مخصوص گوشی هوشمند مدعی شد

به گزارش دیباچه ، به نقل از فون آرنا، از آنجا که شاید داروخانه‌ها و خرده فروشان تست‌های کرونا را تمام کرده باشند و شما به آن‌ها نیاز داشته باشید، می‌توانید از گوشی هوشمندتان و یک برنامه مخصوص برای انجام تست استفاده کنید. گفته می‌شود برنامه Detect دقت ۹۷.۳ درصدی در تست PCR را ارائه داده و نتیجه را هم در حدود یک ساعت به شما می‌دهد. این آزمایش با گوشی هوشمند شما و برنامه Detect که به ترتیب در App Store و Google Play Store برای iOS و اندروید منتشر شده در دسترس است.

تست کرونا را با دقت دقت ۹۷.۳ درصدی انجام دهید!

در حالی که برخی از تست‌ها ممکن است گیج کننده باشند، پیروی از دستورالعمل‌هایی که به صورت ویدئویی در این برنامه ظاهر می‌شوند، روند استفاده از Detect را تقریباً بی خطا می‌کند. ویدئو‌ها که دستورالعمل‌های گام به گام را نشان می‌دهند، دارای یک تایمر شمارش معکوس هستند تا تضمین کنند که دستورالعمل‌ها را دقیق دنبال می‌کنید. حتی می‌توانید قبل از رفتن به مرحله بعدی، هر ویدئو را دوباره پخش کنید.

این آزمایش مستلزم استفاده از تلفن هوشمند و برنامه است، زیرا نتایج به مقامات بهداشت عمومی مرتبط مطابق با الزامات محلی، ایالتی و فدرال در آمریکا گزارش می‌شود.

کیت پایه، که شامل یک تست و هاب قابل استفاده مجدد است، با قیمت ۷۵ دلار در وب سایت Detect در دسترس است و هر آزمایش ۴۹ دلار برای فرد هزینه خواهد داشت. در مورد انواع سویه‌های کرونا که این تست می‌تواند تشخیص دهد، شرکت می‌گوید: "تست Detect با تجزیه و تحلیل بیوانفورماتیک نشان داده می‌شود تا همه انواع سویه‌ها، از جمله دلتا و Omicron را شناسایی کند."

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سید شاهین موسوی، بوکسور ملی پوش کشور و نفر پنجم بوکس جهان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

برای حضور در المپیک فرانسه باید تغییر وزن بدهم / متاسفانه ما در هیج مسابقه ای با رقبای خود حضور پیدا نمی کنیم

۱۲:۳۱  -  ۱۲ تير ۱۴۰۱
حمیدرضا مهدی پور تهیه کننده برنامه طنز «دی بی سی فارسی» در گقت و گو با دیباچه مطرح کرد:

هدف اصلی ما از تولید برنامه «دی بی سی فارسی» شکستن هژمونی شبکه‌های معاند بود / با استقبال خوب مدیران جدید رسانه ملی به تلویزیون آمدیم

۱۵:۳۳  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
غفلت بزرگ در حوزه نمایشنامه نویسی

چرا بیشتر نمایش‌های روی صحنه، برگرفته از نمایشنامه‌های خارجی است؟

۱۳:۰۱  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
احمد شفیعی، تهیه کننده سریال « آقای قاضی » در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

این اولین ژانر درام قضایی در قالب یک سریال است / بهزاد خلج در نقش یک قاضی واقعی ظاهر شد / فصل دوم سریال آقای قاضی بزودی ساخته می‌شود

۱۷:۰۸  -  ۰۶ تير ۱۴۰۱
ابراهیم فروزش کارگردان و فیلمنامه نویس سینما در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

ارگان‌های دولتی ما بودجه کمی در سال برای ساخت یک فیلم بلند دارند / امیدوارم این کارگروه فارابی قدم‌های مثبتی بردارد

۱۷:۰۳  -  ۰۴ تير ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار