جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  Friday, 05 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۴
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۰۶ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
شاهین آرین؛ خواننده‌ پاپ باسابقه ای که 9 سال پیش قطعه «تهران» را با صدای خود اجرا کرده بود، باری دیگر قطعه متفاوتی در وصف شهر خود به نام «تهران٢» اجرا کرده است.

دیباچه:

شاهین آرین؛ خواننده‌ پاپ  باسابقه ای  که 9 سال پیش قطعه «تهران» را  با صدای خود اجرا کرده بود، باری دیگر قطعه متفاوتی در وصف شهر خود به نام «تهران٢» اجرا کرده است.

دیباچه-شاهین آرین


از آن‌جایی که قطعه «تهران» با صدای شاهین آرین در 9 سال قبل توانست صدای این خواننده را با استقبال عمومی مواجه کند، عوامل برنامه تلویزیونی شبكه «تهران» تازه تاسیس را بر آن داشت تا مجددا اجرای این قطعه را به وی بسپارند تا  همچون آهنگ تهران قبل ماندگار شود.

به گفته شاهین آرین  «تهران» ٩سال پیش آهنگ نوستالژی و شناسنامه داری است و تاثیر گذار بودن و ثبت آن در اذهان مردم به این دلیل  بود كه  توسط استاد مسلمی چون دكتر محمدرضا چراغعلی بر روی ترانه‌ای از طهمورث پورشیرمحمد ساخته و خلق شد . بنابراین هیچ زمان به دست فراموشی سپرده نمی شود.

تهران ٢  این بار با تیم جدید تولید و منتشر شده است و دردست علاقه مندان قرار می گیرد.

آهنگسازی این قطعه را فربد یزدانفر انجام داده است و ترانه آن نیز توسط حمیدرضا نصرالهی سروده شده که همین امر، منجر به انتشار «تهران» متفاوتی شده است.

پانا نوشت: آخرین قطعه ای که از این خواننده منتشر شده بود، «منوبشناس» بود.

قطعه «تهران» با صدای شاهین آرین، آهنگسازی فربد یزدانفر و ترانه حمیدرضا نصرالهی از امروز در رسانه‌های مجاز موسیقی در دسترس علاقه مندان است.
برچسب ها: دیباچه ، شاهین آرین
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹