چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰  |  Wednesday, 26 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۲۹
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۸ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ، مدتهاست که در همین رسانه خودمان ، به جد خوانندگان با اصالت موسیقی ایران از وضعیت خجالت آور کنسرت های پاپ ایرانی گلایه کرده اند که در آن خواننده به جای اجرای زنده ، پلی بک می خواند .

موضوعی که همین چند روز گذشته «  اسفندیار قره باغی»  خواننده پیشکسوت کشورمان  در گفتگو با دیباچه  با گلایه به آن اشاره می کند: «   وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در کلیپی صحبت هایی از بنده کرده و همین موضوع سبب شد تا معاونت هنری وزیر با من تماس بگیرند و پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من بدهند. من در حال حاضر زندگی خود را در تبریز دارم درست است که در تبریز کار نمی کنم ولی آرامش خود را دارم , اگر به تهران بیایم آرامش خود را از دست می دهم و با هزاران مشکل مواجه خواهم شد زیرا اگر این پست را بپذیرم اولین کاری که می کنم این است که جلوی برگزاری کنسرت ها را می گیرم, برگزاری این کنسرت ها معنی ندارد زیرا خواننده نمی خواند و همه آن ها پلی بک است! »

حالا ویدئویی در فضای مجازی در حال چرخیدن است که نشان می دهد در کنسرت هوروش بند هم از پلی بک استفاده شده ؛ موضوعی که هیچ توجیه منطقی ندارد و البته بدون شک در اینجا خواننده بیش از همه آسیب می بیند و تماشاگری که برای تماشای اجرای زنده کنسرت پول داده اما باید پلی بک خواننده محبوب خود را بشنود؛ 

تعداد بازدید : 0

البته خواننده «هورش بند» پس از پلی بک در کنسرت کیش، توضیحاتی را ارائه داده و این اتفاق را اشتباهی از سوی اعضای گروه عنوان می کند . او ضمن عذرخواهی از حضار، بار دیگر این قطعه را بصورت زنده اجرا کرد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها