سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰  |  Tuesday, 18 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۱۲۲۹
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۸ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ، مدتهاست که در همین رسانه خودمان ، به جد خوانندگان با اصالت موسیقی ایران از وضعیت خجالت آور کنسرت های پاپ ایرانی گلایه کرده اند که در آن خواننده به جای اجرای زنده ، پلی بک می خواند .

موضوعی که همین چند روز گذشته «  اسفندیار قره باغی»  خواننده پیشکسوت کشورمان  در گفتگو با دیباچه  با گلایه به آن اشاره می کند: «   وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در کلیپی صحبت هایی از بنده کرده و همین موضوع سبب شد تا معاونت هنری وزیر با من تماس بگیرند و پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من بدهند. من در حال حاضر زندگی خود را در تبریز دارم درست است که در تبریز کار نمی کنم ولی آرامش خود را دارم , اگر به تهران بیایم آرامش خود را از دست می دهم و با هزاران مشکل مواجه خواهم شد زیرا اگر این پست را بپذیرم اولین کاری که می کنم این است که جلوی برگزاری کنسرت ها را می گیرم, برگزاری این کنسرت ها معنی ندارد زیرا خواننده نمی خواند و همه آن ها پلی بک است! »

حالا ویدئویی در فضای مجازی در حال چرخیدن است که نشان می دهد در کنسرت هوروش بند هم از پلی بک استفاده شده ؛ موضوعی که هیچ توجیه منطقی ندارد و البته بدون شک در اینجا خواننده بیش از همه آسیب می بیند و تماشاگری که برای تماشای اجرای زنده کنسرت پول داده اما باید پلی بک خواننده محبوب خود را بشنود؛ 

تعداد بازدید : 0

البته خواننده «هورش بند» پس از پلی بک در کنسرت کیش، توضیحاتی را ارائه داده و این اتفاق را اشتباهی از سوی اعضای گروه عنوان می کند . او ضمن عذرخواهی از حضار، بار دیگر این قطعه را بصورت زنده اجرا کرد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا

پخش بی رویه انیمیشن‌های خارجی در پلتفرم‌ها، مانع رشد و توسعه انیمیشن داخلی است

۱۱:۲۴  -  ۲۷ دی ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با آقای دوبلور و آقای مجری- بازیگر درباره برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران

شروین قطعه‌ای: از نمایشگاه مجازی کتاب استقبال چندانی نخواهم کرد / کیوان ساکت‌اف: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب به محیط زیست کمک می‌کند

۱۶:۵۹  -  ۲۲ دی ۱۴۰۰
تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی "چیا" به دیباچه گفت

فیلمنامه و قصه جذاب، تضمین کننده موفقیت انیمیشن‌ها در بازار نابرابر تولیدات داخلی و خارجی است

۱۵:۳۶  -  ۲۱ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها