دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 01 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۱۱۸
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۰۵ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
مجموعه تلویزیونی «پشت بام تهران» روز دوشنبه با پخش قسمت آخر به پایان می‌رسد.

دیباچه:

سریال «پشت بام تهران» که پخش آن از 19 دی آغاز شده بود، روز دوشنبه 26 بهمن با پخش بیست و هشتمین و آخرین قسمت به انتها می‌رسد.

دیباچه-پشت بام تهران


به گفته کارگران این مجموعه تلویزیونی، «پشت بام تهران» از ابتدا بر اساس فیلمنامه سعید نعمت الله و تدوین شیبان خاقانی تدوینگر کار، برای30 قسمت 45 دقیقه‌ای طراحی و تولید شده بود، در حین کار احتمال داده می‌شد که تعداد قسمت‌های آن به 33 اپیزود افزایش یابد ولی ما در جریان پخش و برای احترام به مخاطبان برای اینکه خط داستانی سریال از دست بیننده خارج نشود، تایم هر قسمت را افزایش دادیم به طوری که زمان هر اپیزود تا 55 دقیقه هم می‌رسید، بنابراین با افزایش زمان، تعداد قسمت‌های مجموعه «پشت بام تهران» کاهش یافت و به 28 قسمت رسید.

بهرنگ توفیقی ادامه داد: قسمت‌هایی که ما احساس می‌کردیم برای بیننده کم است، از قسمت‌های دیگر اضافه کردم و تایم بالای قسمت‌ها فقط به نشانه احترام به مردم بود که وقتی به تماشای این سریال می‌نشینند، به عبارتی دست خالی نروند. ما دوست داشتیم قسمت‌های این سریال پربار باشد بنابراین قسمت‌های «پشت بام تهران» به همین دلیل کاهش یافت برهمین اساس بینندگان خوب شبکه یک امشب می‌توانند قسمت 26 و دوشنبه قسمت 28 و پایانی این سریال را تماشا کنند.

به نقل از تسنیم ، او همچنین تصریح کرد: ما در شرایط سختی «پشت بام تهران» را کار کردیم و عمده مشکلاتمان هم شرایط آب و هوایی بود، سکانس‌های شب و لوکیشن‌های متفاوت خارجی زیاد داشتیم ولی ما ‌‌نهایت تلاشمان را کردیم و من از تک تک عوامل پشت و جلوی دوربین ممنون هستم که عاشقانه این کار را انجام دادند و از جان مایه گذاشتند. من مطمئن هستم که وقتی مردم این پشتکار را ببینند رضایت آن‌ها را بدنیال خواهد داشت و این رضایتمندی مخاطب خستگی را از وجود ما بیرون خواهد برد و من خوشحالم که کار دیده شده و مردم از آن راضی هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹