چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰  |  Wednesday, 19 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۰۹۵۳
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۷ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ، مسابقه نیمه نهایی کریکت زنان ایرلند جام T۲۰ با یک اتفاق جالب همراه بود. ورود یک مهمان ناخوانده به زمین و ربودن توپ کریکت موجب اختلال لحظه‌ای در مسابقه شد. پس از آنکه یک سگ با ورود به زمین توپ کریکت را ربود تعدای از بازیکنان تلاش کردند تا آن را از دست این حیوان خارج کنند. این اتفاق در هنگام مسابقه بین تیم‌های بریدی کلاب و سیویل سرویس کلاب رخ داد.

ویدئویی که توسط تیم کریکت زنان ایرلند منتشر شده چگونگی وقوع این اتفاق را به تصویر می‌کشد. هنگامی که باتر ابی لیکی به توپ ضربه می‌زند در حالی که توپ در حال چرخیدن روی زمین است، ناگهان سگ توپ را به دهان گرفته و اقدام به فرار می‌کند. در ادامه تعدادی از بازیکنان به دنیال این حیوان دویده و سعی می‌کنند توپ را بگیرند. در این ویدئو صدای خنده گزارشگر که با دیدن این صحنه نمی‌تواند خود را کنترل کند نیز شنیده می‌شود.

این ویدئو پس از انتشار در توئیتر بیش از ۱.۶ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "این سگ به خوبی و بهتر از بازیکنان دستورات مربی کریکت را اجرا کرد.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا

پخش بی رویه انیمیشن‌های خارجی در پلتفرم‌ها، مانع رشد و توسعه انیمیشن داخلی است

۱۱:۲۴  -  ۲۷ دی ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با آقای دوبلور و آقای مجری- بازیگر درباره برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران

شروین قطعه‌ای: از نمایشگاه مجازی کتاب استقبال چندانی نخواهم کرد / کیوان ساکت‌اف: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب به محیط زیست کمک می‌کند

۱۶:۵۹  -  ۲۲ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها