شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۹۱۰
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۶ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ، پخش‌های زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره همراه است. از سوتی مجری، خبرنگار یا مهمان برنامه گرفته تا قرار گرفتن یک موجود زنده در مقابل کادر دوربین تلویزیون. مانند اتفاقی که برای یک وزیر کابینه دولت نیوزیلند رخ داد.

«کارمل سِپولونی»، وزیر رفاه اجتماعی که به علت شرایط کرونا دورکار شده در زوم زنده در حال صحبت با یک رادیوی محلی بود که پسرش با ورود ناگهانی به اتاق موجب اختلال در برنامه زنده شد. در ویدئوی منتشر شده نشان می‌دهد که پسر خانم کارمل در حالی که با هیجان یک هویج را در هوا تکان می‌دهد وارد اتاق می‌شود. کارمل با «تاوای مِنی» در یک برنامه صبحانه رادیوی ساموآ در حال صحبت در مورد محدودیت‌های کرونایی بود که این اتفاق افتاد.

در این ویدئو صدای خنده مجری رادیو شنیده می‌شود که با ورود سرزده این پسر شروع به خندیدن می‌کند. کارمل با انتشار این ویدئو در توئیتر خود نوشت: "لحظاتی که شما در گفتگوی زنده حضور دارید و پسر شما وارد اتاق شده و شما را غافلگیر می‌کند."

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۲۰ هزار بیننده داشت و با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "دنیای کودکانه چقدر ساده است و آن‌ها با اتفاقات ساده خوشحال هستند."

در ادامه این ویدئوی جالب را مشاهده می‌کنید:

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار