سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 24 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۵۰۸۴۳
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۴ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
افشین سیاهپوش خواننده و آهنگساز در گفت وگو با دیباچه مطرح کرد

افشین سیاهپوش می گوید متاسفانه هیچ نظارتی بر انتشار این آثار وجود ندارد در صورتیکه باید موسیقی به گوش جوانان برسد که آنها را با بهترین ها آشنا کند.
افشین سیاهپوش خواننده و آهنگساز در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری دیباچه گفت: متاسفانه بیماری کرونا به موسیقی آسیب های فراوانی زده است و خیلی سخت است که در این مدت هیچ کسی از هنرمندان موسیقی سراغی نمی گیرد و مهم ترین سوال این است که کرونا فقط در سالن های برگزاری کنسرت وجود دارد؟ هنرمندان موسیقی در شرایط بدی قرار دارند و اگر این روند ادامه یابد چیزی از موسیقی باقی نمی ماند.
این خواننده در ادامه بیان کرد: البته این بیماری مزایایی هم داشته است زیرا بسیاری از هنرمندان با دقت بیشتری اثر خلق می کنند یعنی اینکه برای خلق اثر زمان بیشتری می گذارند و بیشتر مطالعه می کنند.
این آهنگساز عنوان کرد: در این مدت آثار بهتری خلق شده است زیرا هنرمندان در زمان قرنطینه ساعت ها فکر می کنند در حالیکه قبل از این بیماری آثاری منتشر می شد که هنرمند اصلا راجع به آن فکر نمی کرد و فقط می خواستند اثری منتشر کنند.

نظارتی بر انتشار آثار یک بار مصرف وجود ندارد!

این هنرمند افزود: موضوع دیگر این است که هنرمندان موسیقی پاپ بیشتر آثار یک بار مصرف منتشر می کنند که این به ضرر این نوع موسیقی است. اگر برای مخاطب ارزش قائل باشیم نمی توانیم هر اثری را منتشر کنیم. متاسفانه هیچ نظارتی بر انتشار این آثار وجود ندارد در صورتیکه باید موسیقی به گوش جوانان برسد که آنها را با بهترین ها آشنا کند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: البته که بسیاری از این موسیقی ها به سرعت فراموش می شوند. همچنین با نظارت درست می توانیم به انتشار آثار پر محتوا کمک کنیم. موسیقی پاپ از مسیر اصلی خود دور شده است و بسیاری از موسیقی هایی که امروزه می شنویم اصلا موسیقی پاپ نیست بلکه موسیقی هایی است که اصلا محتوای درستی ندارند و از نظر شعر و ملودی ایراد بسیاری دارند. مخاطبان باید بهترین ها را برای شنیدن انتخاب کنند تا موسیقی درست راه خود را دیدا کند.
این هنرمند در پایان گفت: همچنین مسئولین باید در این دوران بیشتر به هنرمندان توجه کنند زیرا بسیاری از هنرمندان بیکار شده اند و دوران سختی را می گذرانند. امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن شود تا بتوانیم مانند گذشته به راحتی هنر خود را ارائه دهیم.


گفتگو از غزاله سعادتی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها