شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۸۲۹
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۳ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

مشکات محبت دختر محمد جواد محبت شاعر شعر دو کاج یا کاجستان به خبرنگار پایگاه خبری دیباچه گفت:کرونا زندگی همگان را فلج کرده است. پدر من نیز از این امر مستثنی نیست و همچون قناری به لک رفته،از شور و خوش‌خوانی گذشته فاصله گرفته  اما خدا را شکر از لحاظ عمومی سلامت است و دورادور از طریق صفحات مجازی کارهای شاعران را دنبال می‌کند .شاعران نیز جویای حال پدر هستند.

او افزود:ما پیگیر جمع‌آوری تعدادی از اشعار عاشقانه استاد محمد جواد محبت بودیم.

دختر محمد جواد محبت حال این روزهای پدرش را روایت کرد |پدرم  همچون قناری به لک رفته !

دختر محمد جواد محبت بیان کرد:منظومه بلند( فصلی از یادها ) در طول 40سال سروده شده است.استاد شهرام ناظری در گذشته برخی از قطعات این منظومه را در قالب آثارش خوانده است .ما تلاش می‌کنیم منظومه(فصلی از یادها) را به نوعی چاپ کنیم اما هنوز مشخص نیست که این منظومه  در چه قالبی چاپ خواهد شد.

مشکات محبت گفت:محمد جواد محبت یک کتاب شعر ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان  با نام(دنیای خوب ما )را نیز آماده چاپ دارد.کتاب دیگری با نام(احساس زنده بودن)نیز در میان آثار آماده چاپ پدرم است.(احساس زنده بودن) با هدف مبارزه با اعتیاد نوشته شده است.

او افزود:کتاب‌های(دنیای خوب ما)و (احساس زنده بودن)مجوز چاپ را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته‌اند اما با توجه به شرایط فعلی هنوز چاپ نشده‌اند.

مصاحبه از:نسرین خدایاری

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار