دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰  |  Monday, 20 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۸۱۸
تاریخ انتشار : ۴۰ : ۱۵ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشکوه مردم برگزار شد؛ ۲۹ خرداد نتیجه آراء انتخابات اعلام و بر همین اساس حجت الاسلام  سید ابراهیم رئیسی  با بیش از ۱۷ میلیون رای به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران معرفی شد. به همین علت روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی رئیسی را در حسینیه امام خمینی (ره) به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

اینستاگرام حساب کاربری سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهور شناخت

گفتنی است؛ مراسم تحلیف حجت الاسلام رئیسی روز پنج شنبه مورخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. سید ابراهیم رئیسی که پیش از ریاست جمهوری صفحه کاربری فعالی در اینستاگرام داشت پس از تنفیذ رهبری، این پلتفرم او را به عنوان رئیس جمهور شناخت و لقب Politician به صفحه رئیسی داد. شایان ذکر است در دوره انتخابات قبلی نیز پلتفرم اینستاگرام به حسن روحانی ریاست جمهور دوره دوازدهم، لقب Politician داده بود.

براساس گزارش‌ها پلتفرم اینستاگرام هنگامی که از اخبار صحت آمیز مطمئن شود به طراحان و برنامه نویسان خود این دستور را می‌دهد تا در صفحه کاربر تغییراتی ایجاد کنند. اگر صفحه شخصی مربوط به ریاست جمهوری باشد در بیوگرافی او لقب Politicianداده و اگر شخصی مشهور باشد و جان خود را از دست بدهد لقب یادبود به آن می‌دهد.

اینستاگرام حساب کاربری سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهور شناخت

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار