دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰  |  Monday, 20 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۷۷۰
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۱۶ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه،حامد بهداد از جمله بازیگرانی است که بازی هایش مسیر صعودی را طی کرده؛ وقتی به کارنامه بازیگری اش مراجعه می کنی ، پر از نقش هایی را می بینی که با قصه های متفاوتی روایت شده اند و هرکدام  برای خودحرفی برای گفتن دارد  ؛ با « بوتیک » حمید نعمت الله نشان داد در بازیگری امضای مشخصی دارد و بازی های درخشانش در کافه ستاره ، روز سوم ،زندگی با چشمان بسته،سعادت آباد ،جرم ،آرایش غلیظ ،سدمعبر و این روزها هم در اثر نمایش خانگی می خواهم زنده بمانم هرگز ار خاطره ها فراموش نمی شوند. 

پس از درخشش این روزهایش در عرصه بازیگری، « بهداد »  جلوی کدام دوربین خواهد رفت؟

حالا او پا به میانسالی گذاشته و با کوله باری از تجربه ، باید در انتخاب هایش نیز با وسواس بیشتری تفکر کند؛ مسیر پر پیچ و خم بازیگری از او یک حامد بهداد جسور ساخت و حالا خبر رسبده این بازیگر هفته گذشته با محمد صادق رنجکشان تهیه کننده فیلم سینمایی "باب مارلی" برای حضور در این فیلم به توافق رسیده است. فیلم سینمایی "باب مارلی" به کارگردانی داود خیام و نویسندگی مشترک این کارگردان و علی زرنگار که مضمونی اجتماعی دارد اوایل نیمه دوم سال در جنوب کشور مقابل دوربین خواهد رفت .

باید دید با توجه به کارنامه نه چندان موفق داوم خیام در مقام کارگردانی ، آیا بهداد می تواند در این اثر هم بازی قابل قبولی از خود به جای بگذارد یا خیر ؛ 

گفتنی است پروانه ساخت این فیلم اواخر اردیبهشت ماه از سوی سازمان سینمایی صادر شد. "باب مارلی" یکی از برجسته‌ترین چهره‌های معاصرِ جامائیکا، خوانندهٔ صاحب‌سبک رِگِی، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار و فعال اجتماعی بود که مشخص نیست در این فیلم چگونه به آن پرداخته خواهد شد. و دست اندرکاران این پروژه جزییات بیشتری منتشر نکردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار