دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  Monday, 14 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۶۸۷
تاریخ انتشار : ۲۶ : ۱۷ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
امیدوارم هر چه سریع‌تر پیروزی بر کرونا را در کشور جشن بگیریم

فراهانی گفت: به روند کند واکسیناسیون در کشور اعتراض شدید دارم، ولی امیدوارم هر چه سریع‌تر در کشور جشن پیروزی بر کرونا بگیریم.

به گزارش  دیباچه ، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در جریان سیصدمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تلاش آتشنشانان در فرآیند اطفا حریق پالایشگاه تهران اظهار کرد: متاسفانه روز‌های تلخ کرونایی ادامه داشته و روزانه شاهد مرگ صد‌ها هموطن عزیز هستیم. 

وی ادامه داد: اینجانب ضمن اعتراض شدید به روند کند واکسیناسیون کشور، تقاضا دارم دولت و کلیه نهاد‌های حاکمیتی حفظ حقوق شهروندی که در راس آن مراقبت از سلامتی و حیات شهروندان است را در دستور کار خود قرار دهند، امیدوارم هر چه سریع‌تر جشن پیروزی بر کرونا را در کشور بگیریم.

فراهانی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری و تبلور خون شهیدان و مبارزه یکصد ساله ملت ایران در دستیابی به حق سرنوشت خود است. از ۱۲ نفر عضو شورای شهر تهران که در انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند متاسفانه نیمی از آن‌ها توسط نمایندگان مجلس که خود نمایندگی را از مردم گرفته و قسم یاد کردند تا حافظ حقوق شهروندان باشند احراز صلاحیت نشدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو صمیمی دیباچه با امین الله رشیدی خواننده و آهنگساز پیشکسوت :

ردیف‌ ها صدای هنرجو را می‌سازند | صداسازی معنایی ندارد !

۱۱:۰۰  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها