يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰  |  Sunday, 13 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۶۷۵
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۴ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

رادیو برایم حس نوستالژیک دارد و از کودکی تا کنون به آن علاقه مند هستم و از اینکه در برنامه ای حضور دارم که برای قشر جوان تلاش میکند، بسیار خوشحالم

فلور نظری بازیگر و استاد دانشگاه پیرامون حضور خود در یک مسابقه رادیویی گفت:  در مورد مسابقه رادیویی "یک دو صدا "که به تازگی داور بخش مسابقه رادیویی بخش بازیگری شدم خیلی از این دعوت خشنودم و همکاری در این پروژه رادیویی از نظر مالی چیزی ندارد.

 « نظری » در ادامه  افزود: علاقه من به رادیو از کودکی نشات میگیرد، گوش دادن به نمایش نامه های رادیویی حس خوبی رابرایم تداعی میکرد،بعدها با گوش دادن به برنامه های ترافیکی رادیو پیام و موسیقی هایی که پخش میکرد و همچنین رادیو آوا که باپخش موسیقی های دلنشین زمینه ساز روحیه آرام برایم میشد سعی کردم بیشتر با این رسانه ارتباط داشته باشم.

بازیگر مجموعه هایی همچون "خانه به دوش" و "حکایت های کمال" در ادامه گفت: سابقه اجرا در رادیو نداشتم ولی با پیشنهاداتی که برای اجرا در رادیو داشتم،به دلیل اینکه درگیر کارهای تصویری ام بودم نتوانستم کار در رادیو را  قبول کنم.

بسیاری از کارهای تصویری ام که از سوی کارگردانان خوب پیشنهاد شده بود را رد کردم!

او پیرامون بازیگری در شرایط سخت کرونا گفت: در حال حاضر کار جدید در عرصه بازیگری ندارم و دراین اوضاع سخت کرونایی بسیاری از کارهای تصویری ام که از سوی کارگردانان خوب پیشنهاد شده بود را رد کردم چرا که در هنگام تصویربرداری میبایست از ماسک استفاده نکنیم و همین موضوع شرایط را برایم سخت تر کرد  بنابراین ترجیح دادم فعلا کار تصویری را بر عهده نگیرم تا این قضیه برای خود و خانواده ام دردسر ساز نشود.

وی در خصوص برگزاری مسابقه هایی پیرامون اجرا و بازیگری که از علایق بسیاری از جوانان در این دوره شده، افزود: برگزاری مسابقه "یک دو صدا" که در راستای پرداختن به علاقه برخی جوانان در زمینه مجری گری و بازیگری است میتواند آنان را کمی به علاقه های خود در این زمینه و حتی کسب تجربه کمک کند.

وی در ارتباط مسابقه "یک دو صدا" که مسابقه ای با محوریت صداست افزود: این مسابقه سعی دارد با شکوفا کردن استعداد های جوانان در راستای اجرا و همچنین گویندگی و بازیگری، قصه خوانی و نوازندگی، جوانان علاقه مند و مستعد در این رشته از هنر را به خود جذب کند و در حد توان تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهند تا جوانان بتوانند استعداد های خود را شکوفا کنند.

نظری در پایان با اشاره به فعالیت هنری اش خاطرنشان کرد: خلاصه ای از پرده خوانی بیضایی" و "خلاصه ای از ورزیل های غلامحسین ساعدی" دو اثر نمایشی از  پایان نامه شاگردانم بود که در مدرسه هنرو ادبیات به اجرا درآمد و این دو اثر را کارگردانی کردم که نتیجه خوبی از سوی کارگردانانی که برای تماشای این اثر دعوت شده بودند به دست آوردیم .

گفتگو از دینا محمدی

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
«بهروز صفاریان» آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

«بندبازی» جامع‌ترین برنامه‌ای است که تا کنون در زمینه استعدادیابی موسیقی تولید شده | کرونا باعث شد موسیقی سرگرمی از موسیقی تأثیرگذار جدا شود

۱۴:۴۸  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها